• -30,00 €
Autosedačka Baby Safe 2 i-Size - Britax Romer
search
  • Autosedačka Baby Safe 2 i-Size - Britax Romer

VÝPREDAJ Autosedačka Baby Safe 2 i-Size Comic Fun - Britax Romer

229,00 €
199,00 €   s DPH Ušetríte 30,00 €

165,83 €   bez DPH

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 199,00 €

BABY-SAFE2 i-SIZE je tou pravou, útulnú autosedačkou pre novorodencov a deti do 15 mesiacov alebo 83 cm výšky. Je nielen pohodlná, ale hlavne bezpečná – spĺňa novú normu ECE R129 (i-Size) platnú pre autosedačky.

Množstvo

Neoddeliteľnou súčasťou BABY-SAFE2 i-SIZE je vložka pre novorodenca, ktorá dieťatku zabezpečí dodatočnú ochranu. To znamená, že v prípade nárazu pohltí vzniknutú kinetickú energiu. Ako dieťa rastie, novorodenecká vložka sa dá vybrať a hlavová opierka prispôsobiť tak, aby dieťaťu opäť poskytla dostatok priestoru a pohodlia.

Patentovaná technológia polohy ležmo prináša bezpečné riešenie

Vieme, že keď s novorodencom cestujete autom, je pre vás náročné dopriať mu inú pozíciu než v ľahu. Jeho svaly ešte nie sú plne vyvinuté a táto pozícia je pre neho najlepšia. Avšak pri cestách autom je poloha viac v sede bezpečnejšia pre prípad nárazu. Britax Römer preto našiel riešenie. Jej autosedačka BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavená patentovanou technológiou, ktorá umožní nastaviť dieťatku polohu ležmo prispôsobením hlavové opierky. V niektorých typoch vozidiel potom dieťaťu zaistíte lepšiu polohu ležmo použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE.

Pokoj v duši počas prvých ciest s vaším dieťaťom

Deti, najmä potom novorodenci, sú najzraniteľnejší cestujúci, preto vyžadujú zvýšenú ochranu proti úplne každému nárazu. Britax Römer sa preto sústredí na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie možné štandardy, a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129). Ak kúpite BABY-SAFE2 i-SIZE, kupujete si s tým aj ich precízny výskum a záruku bezpečnosti. Čo vám počas cestovania s dieťaťom dodá úplný pokoj a neoceniteľný pocit bezpečia.

Rozmery (V x Š x H)
•  58 × 44 × 67 cm

Váha výrobku
•  4,8 kg

-stav skladu má informatívny charakter a nie je možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodanaia Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

BRR022702
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj