LETNÉ NOVINKYLETNÉ NOVINKY Produktov v tejto kategórii: 31

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 31 položiek
 • 2,00 €
 • 5,95 €
  Nové

  Detské rukávníky na plávanie od Swim Essentials s námorníckymi motívmi sú vhodné približne pre detičky od 0 do 2 rokov v rozmedzí od 0 do 15 kg. Dieťaťu poskytnú sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním.

  5,95 €
 • 6,95 €
  Nové

  Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s motívom záchranárskeho kolesa je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte nevedia plávať. Ale aj tie, ktoré už plávať vedia ho využijú na vodné radovánky v morských vlnách, či v bazéne na záhrade. Priemer kolesa je 50 cm a...

  6,95 €
 • 6,95 €
  Nové

  Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s kvetmi v ružovej farbe je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte nevedia plávať. Ale aj tie, ktoré už plávať vedia ho využijú na vodné radovánky v morských vlnách, či v bazéne na záhrade. Priemer kolesa je 50 cm a nosnosť...

  6,95 €
 • 6,95 €
  Nové

  Detské rukávníky na plávanie od Swim Essentials s kvetinovými motívmi v ružových farbách sú vhodné pre detičky od 2 do 6 rokov v rozmedzí od 15 do 30 kg. Dieťaťu poskytnú sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním aj pri hre vo vode.

  6,95 €
 • 7,95 €
  Nové

  Nafukovacie koleso pre deti s plameniakom od Swim Essentials urobí vašim deťom nekonečnú radosť. Je vhodné približne pre deti od 3 rokov. Atraktívny vzhľad deti motivuje, aby zostali vo vode čo najdlhšie, a tým, ktorí sa boja, pomáha pri prekonávaní strachu. Bude tiež slúžiť ako hračka na vodné radovánky v morských vlnách alebo v bazéne na záhrade.

  7,95 €
 • 11,50 €
  Nové

  Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s námorníckou tematikou a veľrybami je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a prijme približne 15 litrov vody. Vďaka tomu sa stáva bezpečným priestorom na zábavu a schladenie pre vašich najmenších.

  11,50 €
 • 12,90 €
  Nové

  Ľahké a rýchlo schnúce detské slnečné legionárky.

  12,90 €
 • 12,95 €
  Nové

  Nafukovací Jednorožec aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý Veľký nafukovací Jednorožec od Swim Essential v ružových a bielych farbách je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú ružovú farbu...

  12,95 €
 • 12,95 €
  Nové

  Klasická nafukovačka od Swim Essentials v červeno bielych farbách s motívmi veľrýb sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlavník je taktiež tvarovaný pre vaše pohodlie. Je skvelé na relax, ale deti si na ňom užijú aj veľa zábavy.

  12,95 €
 • 12,99 €

  Väčšina plaveckých bazénov trvá na tom, aby sa v bazéne malé bábätká nekúpali z hygienických dôvodov nahé. Obyčajné plavky neponúkajú žiadnu ochranu a jednorazové plienky udržujú vodu, a tým pádom prevažujú plienku dole. 

  12,99 €
 • 14,90 €
  Nové

  Splash & FunNová kolekcia od nemeckej spoločnosti Lässig, ktorá je lídrom vo výrobe doplnkov pre deti a ich rodičov. Lässig teraz prichádza s kolekciou plaviek a doplnkov, ktoré sa opäť radia medzi top produkty.

  14,90 €
 • 15,50 €
  Nové

  Nafukovacie koleso pre bábätká od Swim Essentials s námorníckymi motívmi je vhodné pre najmenšie deti od 0 do 1 roka s maximálnou hmotnosťou do 11 kg. Toto špeciálne detské koleso je veľmi bezpečné, pretože má hneď 4 nafukovacie komory s bezpečnostnými ventilmi a pevný sedák, kde sa môže vaše bábätko pohodlne uvelebiť.

  15,50 €
 • 15,90 €
  Nové

  2-dielny set do vody -plavky a čiapka

  15,90 €
 • 16,95 €
  Nové

  Detský nafukovací bazén Kvety v príjemne sviežich farbách s ružovým dnom od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detičkám tak poskytuje dostatočný priestor na vodné radovánky a letné osvieženie.

  16,95 €
 • 17,90 €
  Nové

  2 -dielna sada pre chlapca   plavky a klobúk 

  17,90 €
 • 18,00 €

  Plavkové šortky pre chlapcov aj pre dievčatá perfektne ladia s našim plavkovým topom a spolu zabezpečujú najlepšiu UV ochranu UPF 50+. 

  18,00 €
 • 18,00 €

  Dievčenské plavkové nohavičky perfektne ladia s našim plavkovým topom a spolu zabezpečujú najlepšiu UV ochranu UPF 50+.

  18,00 €
 • 19,95 €
  Nové

  Obrovský nafukovací ružový plameniak od Swim Essentials sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určený deťom od 6 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj teenageri či dospelí na zábavu aj leňošenie. Slúži ako multifunkčný doplnok do vody. Dá sa na ňom sedieť, jazdiť aj ležať.

  19,95 €
 • 21,95 €
  Nové

  Fresk - Súrodenci Katja a Mark van Aerdenne hrdo predstavujú „Fresk“, novú holandskú detskú značku! Fresk navrhuje detské základy z organickej bavlny: podbradníky, body, pyžamá, zavinovačky, obliečky na cumlíky, detské deky,... Fresk chce vyrábať férové produkty, preto používa 100% organickú bavlnu. Všetky položky sú navrhnuté v Holandsku a vyrobené v...

  21,95 €
 • 22,00 €

  Tričko vyrobené z ľahkého a príjemného materiálu s najlepšou UV ochranou s indexom až UPF 50+ a s Oeko-Tex® certifikátom, ktorý zaručuje, že výrobok neobsahuje žiadne látky škodlivé pre malé deti a životné prostredie. Chráni pred slnkom na suchu aj vo vode.

  22,00 €
 • 24,90 €

  Červené SWIMTRAINER "Classic" plavecké nafukovacie koleso sa používa k zoznámeniu bábätka s vodou a k výuke správnych pohybov nôh pri kúpaní (žabací reflex).

  24,90 €
 • 27,90 €
  Nové

  Celodenná ochrana pred slnečným žiarením vo vode i mimo nej.

  27,90 €
 • 27,90 €
  Nové

  Detský nafukovací bazén obdĺžnik Swim Essentials s divokými prírodnými motívmi vo výrazných zelených farbách bude pre vaše deti zdrojom nekonečnej letnej zábavy. Zmestí sa doň až 350 litrov vody, takže poskytuje dostatok miesta aj pre viacero malých detí.

  27,90 €
Zobraziť 1 - 24 z 31 položiek