Fusak Exclusive tlač MAZLÍK Outlast®
search
  • Fusak Exclusive tlač MAZLÍK Outlast®
  • Fusak Exclusive tlač MAZLÍK Outlast®

Fusak Exclusive tlač MAZLÍK Outlast®

109,20 €   s DPH

91,00 €   bez DPH

Fusak Exclusive tlač MAZLÍK Outlast® patrí medzi naše TOP výrobky a vďaka svojej obľube vám ho môžeme každú sezónu ponúknuť v nových módnych farebných prevedeniach. Dômyselný strih umožňuje nastaviť veľkosť fusaku optimálne podľa aktuálnych potrieb a veľkosti dieťaťa. Jednoducho povedané, tento fusak porastie spoločne s vaším bábätkom. 

Farba: Čierno šedá/sv. šedá
Množstvo

Fusak Exclusive tlač MAZLÍK Outlast® patrí medzi naše TOP výrobky a vďaka svojej obľube vám ho môžeme každú sezónu ponúknuť v nových módnych farebných prevedeniach. Dômyselný strih umožňuje nastaviť veľkosť fusaku optimálne podľa aktuálnych potrieb a veľkosti dieťaťa. Jednoducho povedané, tento fusak porastie spoločne s vaším bábätkom. Môžete ho tak bez starosti používať už od narodenia dieťaťa až do veku 3 rokov.
Vnútorná strana je vyrobená z maznavého a hrejivého Wellsoft, ktorý zaručí bábätku maximálny komfort. Vonkajšiu stranu fusaku tvorí kvalitný šuštiak, ktorý je odolný voči prefúknutiu a premoknutiu. Fusak obsahuje tiež vrstvu materiálu Outlast®, ktorého termoregulačné schopnosti strážia teplotu tela. Outlast® dokáže prebytočné teplo odviesť, uchovať, a pri poklese teploty opäť použiť. Udržuje tak neustály teplotný komfort a zabraňuje prepoteniu alebo naopak prechladnutiu. Mamičky tento fusak bežne používajú od októbra do apríla (teplotná pohoda je zaručená až do – 10 ° C), v lete vám fusak skvele poslúži ako spacák.

Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® je vybavený praktickým päťbodovým upínacím systémom, vďaka ktorému ho môžete ľahko a pohodlne používať vo vaničke, v kočíku i v autosedačke. Zadná strana fusaku je opatrená protišmykovou vrstvou, zips a pásiky sú vyrobené z reflexného materiálu, ktorý zvyšuje viditeľnosť v prítmí. V prípade dažďa alebo prudkého vetra môžete vrchú časť fusaku stiahnuť okolo hlavičky dieťaťa pomocou gumičky a cvokov. Bábätko tak bude spoľahlivo chránené pred náhlou nepriazňou počasia.

Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® je vďaka svojim jedinečným vlastnostiam držiteľom ceny odbornej poroty Grand Prix z veľtrhov pre deti.

Materiálové zloženie: 100% Polyester, PU záter / Outlast® / 100% Polyester / 100% Polyester

Rozmery: skrátená / zúžená verzia: 90 x 45 cm; predĺžená / zúžená verzia: 100 x 45 cm; predĺžená / rozšírená verzia: 100 x 50 cm; rozložený fusak na podložku: 100 x 90 cm. V obvode sa fusak po rozšírení pripnutým pásom zväčší o 10 cm.

Hrejivosť: do – 10 ° C

Údržba: pranie – 30 ° C, žehlenie – zákaz, sušička – zákaz, bielenie – zákaz, chem. čistenie – áno, nepoužívať aviváž

Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete.

Zobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.
Český výrobok, ktorého kúpou podporíte zamestnávanie našich zdravotne znevýhodnených kolegov.

900d601068c00
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.