• -5%
Drevenný set kociek 100ks - ZOPA
search
  • Drevenný set kociek 100ks - ZOPA
  • Drevenný set kociek 100ks - ZOPA
  • Drevenný set kociek 100ks - ZOPA

Drevenný set kociek 100ks - ZOPA

20,90 €
19,86 €   s DPH Zľava 5%

16,55 €   bez DPH

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 19,86 €

Množstvo farieb a tvarov, 100 dielikov, hodiny zábavy, podpora koordinácie ruka-oko, rozvoj kreativity, priestorového a logického myslenia, vedierko na uskladnenie, rukoväť na ľahké prenášanie, veko na nácvik tvarov - to je Drevená sada kociek 100 pcs.

Množstvo

Drevené kocky sú ideálnou hračkou na rozvoj detského myslenia a kreativity. S týmito blokmi deti objavia nekonečné možnosti stavania a skladania. Súprava obsahuje rôzne tvary a farebné bloky, ktoré podporujú rozvoj priestorového a logického myslenia, koordinácie ruka-oko a kreativity. Deti sa môžu ponoriť do stavania veží, budov a iných stavieb, ktoré si samy vytvoria. Tieto kocky sú skvelým spôsobom zábavy bez elektroniky a podporujú fyzickú aktivitu a manipuláciu s predmetmi. Kocky poskytujú hodiny zábavy a podporujú rozvoj kreativity, priestorového a logického myslenia.

Zábava TO GO
Kocky sú vyrobené z kvalitného dreva a dodávajú sa s praktickým vedierkom, ktoré umožňuje jednoduché skladovanie a prenášanie. Veko vedra je navrhnuté tak, aby si deti mohli precvičovať rozpoznávanie tvarov a zároveň sa baviť pri upratovaní kociek. Praktický popruh na jednoduché prenášanie zaručuje, že kocky si deti môžu vziať kamkoľvek so sebou, takže sa môžu hrať doma, na návšteve alebo vonku na deke.

- Vhodné pre deti od 18 mesiacov
- Podporuje predstavivosť, koordináciu, fantáziu
- Učí tvary, farby, počítanie a priestorové vnímanie
- Praktická čiapočka na nácvik tvarov
- Držadlo na ľahké prenášanie
- Vyrobené z odolného dreva
- Netoxické farby
- 100 kusov v balení
- Umožňuje hru viacerých detí súčasne
- Podporuje interakciu a socializáciu, keď sa hrá viac detí súčasne
- Skvelý tip na darček

-stav skladu má informatívny charakter a nie je možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodania Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

ZOP033091
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.