• -5%
Bébé Jou Digitalna vanička Sense Edition
search
  • Bébé Jou Digitalna vanička Sense Edition

Digitalna vanička Sense Digital Edition - BEBÉ JOU

61,00 €
57,95 €   s DPH Zľava 5%

48,29 €   bez DPH

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 57,95 €

Komfortná digitálna detská vanička Bébé-jou Sense Edition s meraním teploty miestnosti, vody aj časovačom, patria do dizajnového radu Sense. 

Farba: Copper
Množstvo

Dizajn, jednoduché použitie a bezpečnosť. Pohodlná a vypracovaná detská vanička Bébé-jou Sense je vybavená špeciálnym systémom "Click-system". Pomocou tohto inovatívneho systému môžete jednoducho a pevne umiestniť vaničku len 2 kliknutiami na stojan. Rovnako jednoducho môžete vaničku zo stojana odopnút jedným stlačením na spodnej strane stojanu. 

Detská vanička Sense Edition je vybavená inovatívnou digitálnou jednotkou s teplomerom a časovačom. Integrovaný teplomer meria teplotu vody i miestnosti. Týmto spôsobom môžete svojmu dieťaťu zaistiť bezpečnú a príjemnú teplotu, nech je vanička umiestnená kdekoľvek. Informácie sa zobrazujú na digitálnom module pomocou bezdrôtového pripojenia. Pri vodných hrátkach ľahko pozabudneme na čas a preto je šikovný LED modul s dotykovou plochou tiež vybavený časovačom. Tak predítete prílišnému vysušeniu jemnej pokožky dieťatka, spôsobenému príliš dlhý pobytom vo vode. 

Ak kúpite spolu s vaničkou aj stojan Sense s odtokovou hadicou a vedierkom na plienky, vznikne ucelený systém pre kúpanie vašich detí. Jeho bezpečnosť bola preskúšaná najväčšou autoritou v obore skúšobníctva, nemeckou skúšbňou TUV. 

Hmotnosť: 1,56 kg. Rozmery balenia: 80 x 42 x 31 cm. materiál: PP., napájanie digitálnej jednotky 2ks baterií AA (sú priložené k jednotke)

 

B420204
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.