• -5%
Vankúš ON The Go - Doomoo
search
  • Vankúš ON The Go - Doomoo
  • Vankúš ON The Go - Doomoo
  • Vankúš ON The Go - Doomoo
  • Vankúš ON The Go - Doomoo
  • Vankúš ON The Go - Doomoo

Vankúš ON The Go - Doomoo

39,99 €
37,99 €   s DPH Zľava 5%

31,66 €   bez DPH

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 37,99 €

Multifunkčné použitie, jednoduché skladanie do vrecka na zips, prenosný, tvarovaný pre prirodzenú polohu bruška a chrbtice, certifikovaný OEKO, vyrobený z organickej bavlny - to je tehotenský vankúš Doomo.

Množstvo

Tehotenský vankúš Doomoo je ideálnym spoločníkom každej tehotnej ženy. Je vyrobená z organickej bavlny, spĺňa certifikáty OEKO-Tex a GOTS a má ergonomický tvar. Môžete ho používať nielen doma, ale aj na cestách. Môže sa používať na podopretie brucha, keď ležíte na boku, môže sa pripevniť k stoličke na odľahčenie chrbta alebo sa na ňom môže sedieť, aby sa podporila prirodzená poloha chrbtice. Vankúš zároveň umožňuje odpočinok namáhaných svalov.

Prispôsobí sa vašej rutine
Vďaka kompaktným rozmerom sa vankúš ľahko prenáša, kamkoľvek ho potrebujete. Vďaka praktickému vrecku na zips ju možno ľahko premeniť na príručnú tašku. Vankúš pohodlne vybalíte na mieste a ochranný poťah a úchyty zapnete do vrecka. Vďaka špeciálnemu tvaru je pohodlná pre veľké aj menšie brušká. Vankúš Doomo tak bude dokonalým spoločníkom počas celého tehotenstva.

- Ergonomický tvar
- Mäkká náplň
- Certifikáty OEKO-Tex a GOTS
- Ľahko prenosný vďaka premene na tašku
- Podporuje prirodzený sklon chrbtice
- Uvoľňuje chrbticu a stuhnuté svaly
- Poskytuje podporu pre menšie aj väčšie brušká
- Multifunkčné použitie

Rozmery: 29 x 40 cm

-stav skladu má informatívny charakter a nieje možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodania Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

DOO085410
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.