Hracie podložkyZnížená cena! Deka na hranie s bielym šumom, tlkotom srdca Tropical Paradise 0m+ - SKIP HOP Zväčšiť

Deka na hranie s bielym šumom, tlkotom srdca Tropical Paradise 0m+ - SKIP HOP

305400

Unikátna deka na hranie s motívom Tropical Paradise vytvorí čarovné miesto na hranie pre Vaše dieťatko. Tropický kamaráti vtiahnu dieťatko do tajuplnej džungle, kde môže objavovať a skúmať ešte neprebádané. 

Viac detailov

90,24 €

-5%

94,99 €

Detaily

 Deka ponúka 3 spôsoby hry, a to počas ležania na chrbátiku, času stráveného na brušku a aj počas sedenia. Deka obsahuje mnoho aktivít pre dieťatko, ktoré rozprúdia zábavu. Tropický kamarát leňochod, ktorého môžete pripnúť aj na väčšinu autosedačiek, spríjemní cestu Vášmu dieťatku, nech si ho zoberiete kdekoľvek. Dieťatko budú upokojovať 2 druhy zvukov: „dážď a zvuk potoka“ a „biely šum a tlkot srdca“, ktoré hrajú po dobu 10 minút. Závesné hračky plné aktivít môžete premiestňovať na hrazdičke podľa potreby.

- Deka obsahuje 4 hračky a mäkký vankúšik v tvare listu
- Všetky hračky sú odnímateľné
- Hračky podporujú rozvoj motorických zručností dieťatka
- Deka neobsahuje štandardnú hrazdičku, ale je špecifická dvoma oblúkmi prepojenými jemnou sieťovinou s potlačou tropického lesa, ktorá dieťatko zabaví a zároveň rozvíja a stimuluje jeho zmysly.
- V strieške sa nachádza bezpečnostné zrkadielko, v ktorom dieťatko spoznáva samo seba
- Klipy na hračky sa ľahko posúvajú po oblúkoch, vďaka čomu deku ľahko a jednoducho prispôsobíte potrebám Vášho bábätka.
- Hračku leňochoda je možné pripnúť na autosedačku, postieľku, lehátko alebo len tak vložiť do postieľky. Leňochod dieťatko upokojí 2 druhmi upokojujúcich zvukov
1. Zvukom dažďa a potoka
2. Bielym šumom a tlkotom srdca
Zvuky sa automaticky po 10 minútach vypnú
- deka vyžaduje 3 AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia
- vhodné pre deti od narodenia

Rozmery produktu: 59,7 cm x 47,6 cm x 9,5 cm