Detský matrac DAISY 140 X 70 - Y BABY MATTRESS
search
  • Detský matrac DAISY 140 X 70 - Y BABY MATTRESS
  • Detský matrac DAISY 140 X 70 - Y BABY MATTRESS
  • Detský matrac DAISY 140 X 70 - Y BABY MATTRESS

Detský matrac DAISY 140 X 70 - MY BABY MATTRESS

165,00 €   s DPH

137,50 €   bez DPH

Matrac do postieľky 140 x 70 cm vysoký 13 cm.Mimoriadne mäkký, ideálny pre najmenšie deti, vďaka mikrotaštičkovým pružinám a poťahu z Tencelu.

Množstvo

Unikátny matrac pre postieľky 140 x 70 cm vybavený mikro taštičkovými pružinami a na druhej strane pamäťovou penou, vysoký 13 cm, so zvýšenou bezpečnosťou zaistenou vnútorným rámom. Od najväčšieho výrobcu matracov v Španielsku. Aj poťah sa líši podľa strany, na ktorú je matrac otočený. Vysoká priedušnosť matraca znižuje lokálnu koncentráciu CO2. Materiál poťahu je z prvej strany Tencelu, z druhej strany je tvorený 3D sieťou. Hrúbka 13 cm. Dve obdobia použitia. Prvé 0 – 8 kg: mäkká strana. Znižuje riziko plagiocefalie. Druhé + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnu tvorbu kostí.

icon-innogel  Pamäťová pena Innogel®: chladnejšia ako bežná pamäťová pena. Gélové častice oneskorujú absorpciu tepla, upokojujú dieťa a zabezpečujú nepretržitý spánok.

icon-pocketsprings   Mikrotaštičkové pružiny: zlepšujú ergonómiu a redukujú tlakové body na hlavičku. Zaisťujú aj vysokú priedušnosť.

icon-frame  VNÚTORNÝ BEZPEČNOSTNÝ RÁM Udržuje dieťa v strede matraca a zabraňuje tomu, aby sa zachytilo medzi bokmi postieľky a matracov.

icon-aquapur   HR Aquapur®: studená pena, mäkká a pohodlná na dotyk. Štruktúra s otvorenými bunkami zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

icon-zipp   SNÍMATEĽNÝ POŤAH Zips spĺňa normu UNE EN 71.3: 96 (európska norma): jazdec zipsu zostáva vo vrecku, ktorý bráni tomu, aby sa dieťa zranilo.

icon-praci   Poťah je možné prať v súlade s pokynmi na štítku.

icon-inpotah   VNÚTORNÝ POŤAH  Priedušný, elastický a bezpečný vnútorný poťah, ktorý zabraňuje kontaktu dieťaťa s jadrom matraca.

icon-CO2   Zníženie CO2: Matrac je priedušný, aby sa zabránilo vyšším koncentráciám CO2 a vlhkosti.

Údržba: matrac vetrajte, pre odstránenie prachu vysávajte, snímateľný poťah sa môže prať v práčke na 40 °C.

MY BABY MATTRESS
MBM66104
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.