• Výpredaj
  • -74,10 €
Autosedačka ADVANSAFIX lV R - Britax ROMER
search
  • Autosedačka ADVANSAFIX lV R - Britax ROMER
  • Autosedačka ADVANSAFIX lV R - Britax ROMER
  • Autosedačka ADVANSAFIX lV R - Britax ROMER

VÝPREDAJ Autosedačka ADVANSAFIX IV R - Britax ROMER

390,00 €
315,90 €   s DPH Ušetríte 74,10 €

263,25 €   bez DPH

Advansafix IV R je novým modelom obľúbenej sedačky s možnosťou využitia až do 36kg a modernými možnosťami použitia.

Farba: Burgundy Red
Množstvo

Autosedačka ADVANSAFIX IV R bola vyvinutá pre deti od 9 do 36 kg, tak aby mohli cestovať bezpečne a pohodlne v každom aute. Ako dieťa rastie môžte vďaka funkcii FLIP & GROW prepnúť z integrovaného 5-bodového pásu na upevnenie 3-bodovým bezpečnostným pásom auta v niekoľkých jednoduchých krokoch. Nič sa pritom nesníma, takže nedochádza k stratám a poškodeniam.

Advansafix IV R poskytuje maximálnu flexibilitu a ochranu pre viaceré vekové skupiny, vďaka svojim pokročilým bezpečnostným vlastnostiam. Opierka hlavy v tvare písmena "V" spoločne s nastaviteľnou technológiou SICT poskytujú ochranu v prípade bočného nárazu. Extra mäkké bočnice a polohovanie EasyRest s tromi nastaviteľnými polohami zaisťuje pohodlie na každej ceste. Integrovaný 5-bodový pás má mäkko polstrované popruhy s centrálnym doťahovaním. Pokiaľ dieťa pripútate 3-bodovým pásom vozidla , technológia SecureGuard drží pás v optimálnej polohe nad panvovými kosťami, čo znižuje nebezpečenstvo poranenia brucha. 

Sedačka je vyvinutá, navrhnutá i vyrobená v Nemecku a prešla mnohými modernými testami, vďaka čomu dosahuje maximálnu možnú kvalitu.

Autosedačka pre skupinu 1
 V tomto prípade musí byť sedačka upevnená systémom ISOfix, ktorý vytvára bezpečné a pevné spojenie s autom a horným upevňovacím pásom, ktorý zisťuje stabilitu. 
Pripútanie pomocou ISOfix - skupina 2/3
 Autosedačka musí byť nainštalovaná pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu a taktiež pomosou systému ISOfix súčasne. To zaistí bezpečné spojenie sedačky s autom.
 Pripútanie - skupina 2/3
 Autosedačka môže byť pripútaná aj len autopásom vozidla cez vodiace spony na to určené. Spôsob pripútanie je uvedený v podrobnom návode, alebo oslovte vášho predajcu.
-stav skladu má informatívny charakter a nie je možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodanaia Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.
BRR022532

Špecifické referencie

ean13:
4000984197082
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.