• -5%
Autosedačka KING II LS  - Britax RÖMER Burgundy Red
search
  • Autosedačka KING II LS  - Britax RÖMER Burgundy Red

VÝPREDAJ Autosedačka KING II LS BLACK - Britax Romer king 2 ls

283,00 €
268,85 €   s DPH Zľava 5%

224,04 €   bez DPH

Autosedačka King 2 LS s extrémne ľahkou obsluhou, výnikajúcou bezpečnosťou a neuveriteľným pohodlím pre dieťatko, teraz v limitovanej Black Edition.

Farba: Blue Marble
Množstvo

Autosedačka má masívnu konštrukciu, ktorá vzbudzuje robustný dojem, no zároveň je pomerne ľahká a tak nespôsobuje problémy pri manipulácii. Tvar tela sedačky zabezpečuje dostatočnú ochranu pri bočnom náraze a vnútorný diel v oblasti hlavičky ju pomáha fixovať pri rýchlejších prejazdoch zákrut.
Dieťa je v autosedačke pripútané 5-bodovým systémom pásov, ktoré sú mäkko polstrované, vďaka čomu sa znižujú vibrácie v prípade bočného nárazu. Pásy spoločne s hlavovou opierkou sa dajú výškovo nastavovať v ôsmich polohách. Systém LS (Light and Sound system) je sveteľný indikátor, ktorý zobrazuje správnosť napnutia pásov dieťatka. Veľkou výhodou autosedačky je možnosť polohovania sklonu v troch stupňoch od vzpriamenej po polohu na spanie, kedy hlavička dieťaťa nevisí dopredu a nezaťažuje krk. Poťah je v styku s pokožkou príjemný, dá sa rýchle vyzliecť a oprať. Pre lepšie odvetrávanie sa v chrbtovej časti sedačky nachádzajú vetracie kanály. Autosedačka sa pripútava do auta v smere jazdy 3 bodovým bezpečnostným auto-pásom. Pre lahšie pripútanie sa predná časť vyklápa smerom dopredu. Systém doťahovania pásu pri upútavaní napomáha pevnému ukotveniu autosedačky do auta.
Autosedačka King LS dostala v teste Adac a TCS 4-hviezdičky ako výborná bezpečnosť 
Autosedačka splnila aj Rollover Test už v roku 2014.
Rozmer: 67x45x54 cm
Hmotnosť: 10,3 kg

  

Ostatné výrobky Römer-Britax

BRR022331

Špecifické referencie

ean13:
4000984184198
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj