• Výpredaj
  • -20%
Športový kočík Britax B-Lite - Britax Romer Steel Grey
search
  • Športový kočík Britax B-Lite - Britax Romer Steel Grey

VÝPREDAJ Športový kočík Britax B-LITE - Britax Romer B Lite

215,00 €
172,00 €   s DPH Zľava 20%

143,33 €   bez DPH

B-Lite je ľahký a kompaktný kočík ako stvorený do mesta, umožňuje aj uchytenie autosedačky, vďaka čomu je dokonale flexibilný.

Farba: Boho Green
Množstvo

B-Lite je ľahký a mobilný kočík, ktorý je naviac kompatibilný s autosedačkami značky Britax a prenosnou taškou Britax.Vďaka ľahkej konštrukcii je vhodný na rýchle presuny aj v stiesnených priestoroch, alebo v hromadnej doprave.

Vďaka dômyselnému skladaciemu systému ho možno jednoducho zložiť jednou rukou a druhú mať stále volnú pre potreby dieťaťa. Po zložení sa zaistí pomocou automatického zámku a naviac samostatne stojí bez ušpinenia látkových častí. Všetky kolieska sú z odolného materiálu, ktorý zabraňuje vzniku defektu a predné kolieska sú pre ľahkú jazdu otočné s možnosťou zaistenia v jednom smere. Rukoväť na tlačenie kočíka je mäkko polstrovaná pre viac pohodlia. 

Pre viac pohodlia dieťatka je sedačka kočíka vybavená polohovateľnou chrbtovou opierkou, s viacerými polohami vrátane ľahuSamostatne polohovateľná je i opierka nožičiek. V letných mesiacoch oceníte vy i vaše dieťatko sieťovinové vsadky po stranách sedačky, ktoré napomáhajú prúdeniu vzduchu. O bezpečnosť dieťatka sa starajú nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy a polstrované madlo. Pred slnkom dieťatko ochráni veľká strieška s ochranou UPF 50+.

Súčasťou výbavy je i košík na všetky potrebné drobnosti.

Vďaka systému Click&Go možno na kočík nasadiť akúkoľvek sadačku Britax alebo vložiť na sedačku prenosnú hlbokú vaničku Britax.

Rozmer: 103 x 86,5 x 53,5 cm

77 x 31.5 x 40 cm (výška rukoväte 103cm)

Hmotnosť: 7,4kg

-stav skladu má informatívny charakter a nieje možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodanaia Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

BRR011230

Špecifické referencie

ean13:
4000984166156
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.