Športové kočíkyAkcia! Športový kočík Britax Holiday - Britax Romer Grey Zväčšiť

Športový kočík HOLIDAY VÝPREDAJ - Britax Romer

BRR011210

BRITAX HOLIDAY je odľahčený kočík, vhodný na cestu kamkoľvek, kde potrebujete kočík aj zložiť a prehodený cez rameno preniesť. 

Posledny kus skladom

Viac detailov

109,90 €

-60,00 €

169,90 €

Detaily

HOLIDAY je najľahší kočík z rodiny Britax s jednoduchým ovládaním a pohodlím pre dieťatko. Celý kočík má hmotnosť len 5kg a vďaka popruhom ho môžte prenášať prehodený cez rameno a mať tak obe ruky voľné. 

Vďaka rýchlemu skladaniu a kompaktným rozmerom sa zmestí do akéhokoľvek kufra. Po zložení stojí samostatne na kolesách a vďaka automatickému zámku sa sám nerozloží, čo predchádza jeho zašpineniu.

Pre pohodlné ovládanie a jazdu má kočík odpružené otočné predné kolieska. Všetky kolesá sú vyrobené z odolnej gumy, aby sa predišlo nežiaducim defektom. Sedadlo kočíka je vyrobené z odolnej tkaniny a je vybavené sieťovinovými okienkami pre optimálne odvetranie počas letných dní. Ochranu dieťatka pred slnkom tvorí i strieška s praktickou slnečnou clonou. Dieťatko je v kočíku pripútané nastaviteľnými  5-bodovými bezpečnostnými pásmi. Súčasťou výbavy je i praktický košík na drobnosti.

Celý poťah a striešku možno jednoducho vybrať a oprať.

Rozmer: 101 x 43 x 74 cm (výška rukoväte 105cm)

Hmotnosť: 5kg (max nosnosť kočíka 20kg)

Ostatné výrobky Römer-Britax

Príslušenstvo