Športové kočíkyŠportový kočík DINAMICO CONVERT 2019 - CAM

Pohodlný športový kočík s otočnou športovou časťou a nezameniteľným talianskym designom.

Viac detailov

359,00 €

  • col.624
  • col.625
  • col.626
  • col.759

Detaily

Hliníková konštrukcia kočíka je extrémne ľahká a má jemný vzhľad, doplnený o chromový design. Štvorkolesový podvozok snafukovacími zadnými kolesami zabezpečuje dokonalé odpruženie. Predné kolesá s pružinovým odpružením sú otočné o 360° a zabezpečujú jednoduchú ovládateľnosť kočíka. V prípade nutnosti ich možno jednoducho zaaretovať. Po zložení zaberá podvozok ešte menej miesta a možno ho samostatne postaviť. Koženková rukoväť kočíka s ručným šitím je polohovateľná pre prispôsobenie sa rôznej výške používateľa. Košík pod kočíkom, ktorý je veľmi priestranný a predná časť je sklopiteľná pre ľahší prístup.

Tvar športovej sedačky ponúka možnosť kompletného otočenia ako v smeretak aj proti smeru jazdy. O bezpečnosť dieťatka sa starajú mäkčené madlo ochránené proti zničeniu, a polohovateľné 5-bodové pásy.Chrbtovú časť sedačky možno polohovať až do úplnej roviny a  samostatne možno polohovať i opierku nožičiekPolohovacia strieška je XXL veľká, aby tienila dieťaťu i v ľahu, doplnená o priesvitné okienko na pozorovanie dieťatka. Poťah športovej časti možno kompletne vyzliecť a oprať. Súčasťou výbavy kočíka je i nánožník na športovú časť. Po zložení kočík samostatne stojí, vďaka čomu sa predíde jeho ušpineniu.

Kočík je vybavený systémom Quicky, vďaka ktorému možno na kočík upevniť hlbokú vaničku a autosedačku a vytvoriť tak pohodlnú trojkombináciu, vhodnú od narodenia dieťatka.

Súčasťou balenia je nánožník a pláštenka proti dažďu.

Rozmery:

zložený podvozok: 57 x 29 x 87cm x 7,5 kg

so športovou časťou: 57 x 87,5 x 100 cm, 10,3 kg

Ostatné výrobky CAM.