Pre najmenšíchPlyšová hracia hračka Mýval - ZOPA

ZOP033040

Nerozlučný kamarát pre sladké zaspávanie vášho dieťatka   Pre deti od narodenia.

Viac detailov

20,81 €

-5%

21,90 €

Detaily

Usínáček je najlepší mazlík do každej detskej postieľky, ktorý deťom hravo pomáha s dodržiavaním pravidelného režimu spánku.

Toto hebké plyšové zvieratko v tvare medvedíka mývala je svojimi rozmermi (30 × 18 cm) ideálnou hračkou pre uchopenie drobnými detskými prstíky. Príjemný materiál, z ktorého je usínáček vyrobený, priamo nabáda k dotyku a pomaznaniu, a okrem toho vydáva upokojujúce melódie. Navyše, plyšáček slúži aj ako lampička, ktorá u detí odbúra strach z tmy. Jej svetielko sa nezahrieva a vašej ratolesti neublíži. To všetko u dieťatka navodí pocit bezpečia a príjemné zaspávanie, aj keď mu nie ste práve na blízku. U dieťatka sa tak hravo vybudujú pravidielné spánkové návyky.

Prehrávač a batérie sú v medvedíkovi uzavreté zipsom v polohe na chrbte. Keď mu stisknete bruško, aktivujete v ňom skryté tlačidlo. Mýval bude 10 minút svietiť a hrať 8 detských uspávaniek. Potom sa automaticky vypne. Deti si tohto roztomilého usínáčka mnohokrát obľúbia tak, že im je neustále nablízku ako ten najvernejší kamarát, preto sa rýchlejšie upokojí a ľahšie zaspia – nech ste doma alebo na cestách.

Materiál
Hebučký, zdravotne nezávadný plyš

Rozmery (d × š)
30 × 18 cm

Ostatné výrobky Zopa.