Plavecké potrebyCherek's kolieska pre deti - začiatočníkov, rukávniky cherek Zväčšiť

Cherek's kolieska pre deti - začiatočníkov, rukávniky cherek

Jedinečné nafukovacie rukávniky! Revolučný patent od nemeckej značky Cherek!
Komfort a bezpečnosť pre Vaše detičky! Balenie obsahuje 1 pár rukávnikov

Vypredané - momentálne nedostupné, predbežný dátum naskladnenia polovica júla 2022

Viac detailov

28,90 €

Detaily

Zelené kolieska sú oproti červeným objemovo väčšie (otvor na ruku je rovnaký) -> poskytujú deťom väčšiu stabilitu. 
Sú určené pre začiatnočníkov, t.j. pre deti, ktoré ešte nemajú skúsenosť s kolieskami Cherek's, alebo v nich nenadobudli dostatočnú stabilitu. Variant pre začiatočníkov je vhodnejší aj pre najmenšie detičky - už od 7-8 mesiacov.

Každé jedno koliesko je po výrobe nafúkané a tak čaká 24hodín a až tak ide do distribúcie,pre zaistenie maximálnej bezpečnosti. 

Klasické trojuholníkové rukávniky majú nadnášací vačok až nad ramenom dieťatka. Zospodu ruka nie je nadnášaná. Deti nie sú dostatočne nadnášané, čo im prináša neistotu pri ich prvých plaveckých pohyboch.

Narozdiel od klasických nafukovacích rukávnikov majú Cherek's kolieska kruhový tvar, pričom otvor na rameno je umiestnený priamo v strede kolieska. To zabezpečuje väčšiu nadnášaciu schopnosť koliesok. 

NAVIAC kolieska Cherek's sú vyrábané z kvalitnej gumy. Vnútri koliesok sa nachádza pena v ochrannej fólii. Vďaka tejto výplni koliesko nadnáša aj ak nie je nafúkané. Penová výplň zabezpečuje neponorenie koliesok aj po prípadnom prerezaní - narazení na ostrí predmet!

Rukávniky je možné používať, až keď je dieťatko na ne dostatočne psycho-motoricky vyzreté! Je nutné, aby dieťatko zvládlo nasledovnú skúšku: keď dieťatko chytíme za ramená, musí byť schopné udržať ich vo vodorovnej polohe. Tohto je dieťatko schopné cca okolo 7./8. mesiaca.

Kolieska Cherek's pre deti sa vyrábajú v dvoch variantoch: 
Zeleno-žlté kolieska sú určené pre začiatočníkov. 
Červeno-žlté kolieska sú určené pre pokročilých.

Vek, váha či výška pri výbere variantu koliesok Cherek's nezohráva hlavnú rolu! Vyberajte podľa pokročilosti dieťatka! Ak nemáte ešte skúsenosť s používaním koliesok Cherek's odporúčame Vám začať variantom pre začiatočníkov. Stredový otvor je u oboch rovnako veľký.


NECHRÁNI PRED UTOPENÍM!

Príslušenstvo