Detský matrac DORY 120 X 60 - MY BABY MATTRESS
search
  • Detský matrac DORY 120 X 60 - MY BABY MATTRESS
  • Detský matrac DORY 120 X 60 - MY BABY MATTRESS
  • Detský matrac DORY 120 X 60 - MY BABY MATTRESS

Detský matrac DORY 120 X 60 - MY BABY MATTRESS

102,00 €   s DPH

85,00 €   bez DPH

Unikátny matrac pre postieľky 120 x 60 cm vybavený taštičkovými pružinami a pamäťovou penou. So zvýšenou bezpečnosťou zaistenou vnútorným rámom.

Množstvo

Unikátny matrac pre postieľky 120 x 60 cm vybavený taštičkovými pružinami a pamäťovou penou, vysoký 13 cm, so zvýšenou bezpečnosťou zaistenou vnútorným rámom. Od najväčšieho výrobcu matracov v Španielsku. Aj poťah sa líši podľa strany, na ktorú je matrac otočený. Materiál poťahu je z profilovanej strany strečový, z druhej strany je tvorený 3D sieťou. Hrúbka 13 cm. Dve obdobia použitia. Prvé 0 – 8 kg: mäkká strana. Znižuje riziko plagiocefalie. Druhé + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnu tvorbu kostí.

icon-innogel  Pamäťová pena Innogel®: chladnejšia ako bežná pamäťová pena. Gélové častice oneskorujú absorpciu tepla, upokojujú dieťa a zabezpečujú nepretržitý spánok.

icon-pocketsprings   Taštičkové pružiny: zlepšujú ergonómiu a redukujú tlakové body.

icon-frame  VNÚTORNÝ BEZPEČNOSTNÝ RÁM Udržuje dieťa v strede matraca a zabraňuje tomu, aby sa zachytilo medzi bokmi postieľky a matraca.

icon-aquapur   HR Aquapur®: studená pena, mäkká a pohodlná na dotyk. Štruktúra s otvorenými bunkami zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

icon-zipp   SNÍMATEĽNÝ POŤAH Zips spĺňa normu UNE EN 71.3: 96 (európska norma): jazdec zipsu zostáva vo vrecku, ktorý bráni tomu, aby sa dieťa zranilo.

icon-praci   Poťah je možné prať v súlade s pokynmi na štítku.

icon-inpotah   VNÚTORNÝ POŤAH  Priedušný, elastický a bezpečný vnútorný poťah, ktorý zabraňuje kontaktu dieťaťa s jadrom matraca.

Údržba: matrac vetrajte, pre odstránenie prachu vysávajte, snímateľný poťah sa môže prať v práčke na 40 °C.

MY BABY MATTRESS
MBM65702
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.