• -5%
Hlboký kočík SOFIA - INGLESINA Stone Grey
search
 • Hlboký kočík SOFIA - INGLESINA Stone Grey

Hlboký kočík SOFIA - INGLESINA

539,00 €
512,05 €   s DPH Zľava 5%

426,71 €   bez DPH

Sofia, inovatívny, dokonale vybavený hlboký kočík. Ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa doma a po nasadení na podvozok aj na prechádzkach. 

Farba: Siderial Grey
Množstvo

Sofia, inovatívny, dokonale vybavený hlboký kočík. Ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa doma na stojane Stand UpTM a po nasadení na podvozok aj na prechádzkach vonku. Vanička kočíka je vybavená unikátnou podložkou Welcome PadTM a novorodencovi, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť. Pláštenka a sieťka proti hmyzu ako darček.

Vychádzky na čerstvom vzduchu novonarodeným deťom veľmi prospievajú a takmer vždy na vychádzke zaspia. Naberú tak silu, sú zdravšie a mamičky odmenia svojím úsmevom. Sofia je dokonale vybavená pre uspokojenie týchto potrieb dieťaťa a umožňuje rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke, doma alebo na chalupe, s kočíkom Sofia od Inglesiny bude mať vaše dieťa príjemný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Sofia obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy aj nožičiek dieťaťa. Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (4. - 5. mesiac) vybrať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku.

Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých „rozhodujúcich“ týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka START MAT. Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skladací alumíniový stojan Stand Up INGLESINA pre hlbokú vaničku, športovú sedačku a autosedačku Huggy (športová sedačka a autosedačka nie sú súčasťou tejto sady) využijete doma, keď je podvozok znečistený z vonku. Nasadzovanie a snímanie častí je jednoduché vďaka systému Easy Clip. Ľahko sa s ním manipuluje, pretože je veľmi ľahký. Dieťatko potom môžete mať pri sebe kdekoľvek doma. Zložený nezaberá miesto.

Podvozok Comfort Ergo Bike. Vyrobený z pevných oceľových trubiek, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený ťažnými pružinami a s veľkými nafukovacími kolesami. Je to jeden z mála podvozkov na trhu, ktorý je skutočne hojdací a v ktorom dieťa ľahko uspíte. Môže sa chváliť praktickým skladaním a rozkladaním, priestranným kovovým košom. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať! Podvozok je vybavený upínacím systémom Easy Clip, ktorý využijete prípadne pre autosedačku Inglesina Huggy. Ak už autosedačku máte, môže sa Vám hodiť adaptér pre Maxi Cosi, ktorý nájdete v súvisiacich produktoch.

Vlastnosti hlbokej vaničky:

 • Priedušná vnútorná podšívka z priedušného džerzeja je úplne odnímateľná a dá sa prať v ruke pri 30 °C.
 • Vonkajší poťah z matariálu Melange s dvojitou vrstvou polstrovania pre lepšiu ochranu proti teplu a chladu
 • Pevná polypropylénová škrupina chráni dieťa pred náhodnými nárazmi a otrasmi.
 • Opierku hlavičky je možné plynule diaľkovým ovládaním od rukoväti nakloniť do 2 polôh (v prípade, že dieťa nespí, je možné mu opierku nadvihnúť, aby videlo okolitý svet).
 • Vanička je vybavená špeciálnym zariadením pre nastavenie prúdenia vzduchu, ktoré sa ovláda z praktických dôvodov z prednej strany: špeciálne nastaviteľné (otvárateľné a uzatvárateľné vetracie otvory) zabezpečia prirodzené prúdenie vzduchu a ideálnu teplotu v lete i v zime.
 • Praktické, transportné madlo, integrované v prednej časti striešky, s ergonomickou rukoväťou.
 • Centrálne ovládanie poistiek pre uvoľnenie vaničky z podvozku, v prednej časti pri nožičkách.
 • Strieška je vybavená sieťkou pre lepšiu ventiláciu, ktorú je možné odkryť otvorením zipsu v strieške.
 • Okienko so sieťou v strieške umožní príjemnú ventiláciu vaničky a kontrolu bábätka.
 • Strieška s UPF50 + UV ochranou - ochráni proti slnečným lúčom aj keď je slnko už nízko
 • Dečka vaničky s ochrannou funkciou proti vetru môže byť nastavená do pozície, ktorá je vhodná na ochranu dieťaťa proti chladu.
 • Po dokúpení sady Auto Kit je vhodná pre prepravu autom (skupina 0 - 10 kg). Vnútorná vložka je vybavená systémom „Parking Belt Systém“: dve bočné vrecká na uschovanie pásov Auto Kit, keď sa nepoužívajú.

Technické údaje vaničky:

Vnútorný rozmer vaničky: 37 × 22 × 76 cm (šírka × výška × dĺžka) Vonkajší rozmer vaničky: 48 × 66 × 86 cm (šírka × výška × dĺžka) Hmotnosť: 5,5 kg Materiál vonkajšieho poťahu: polyester Materiál vnútorného poťahu: polyester materiál škrupiny: polypropylén

Rozmery kočíka (podvozok + vanička): 60 × 117 × 86 - 99,5 cm (šírka × výška × hĺbka)

Ostatné výrobky Inglesina

Inglesina
ABE15K6SDG
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.