Kočíky pre viac detíDvojičkový kočík Cam Pulsar 2018 - CAM

Kombinovaný kočík vhodný ako pre dvojičky,tak i pre súrodencov podobného veku až do 36 mesiacov. Obsahuje rám,2 vaničky,2 športové časti a tašku.

Viac detailov

1 039,00 €

  • col. 759 - 2018
  • col. 625 - 2018

Detaily

Kočík Pulsar má viacero možností kombinácií ako voziť detičky a vďaka príslušenstvu možno vytvoriť kompletný dvojičkový kočík vhodný už od narodenia.

Hliníkový rám s otočnými prednými kolesami s možnosťou uzamknutia priamo na konštrukcii je ľahko ovládateľný. Všetky kolesá sú odpružené a zadné kolesá možno zabrzdiť centrálnym brzdovým systémom umiestneným priamo na rukoväti Rukoväť je naviac výškoo nastaviteľná pre viac pohodlia pri tlačení kočíka.  Po zložení sa kočík automaticky zaistí a samostatne stojí. Súčasťou je i veľký košík tiahnuci sa pozdĺž celého podvozku.

Športové sedačky sú otočné v smere i protismere jazdy kočíka a obe polohovateľné do ľahu. Chrbtovú opierku možno polohovať jednou rukou a zároveň sa polohuje i opierka nožičiek. O bezpečnosť detí sa starajú 5-bodové bezpečnostné pásy a samostatné madlá. Každá sedačka má svoju sklopiteľnú striešku. Každá sedačka má vo výbave i vlastný nánožník. Poťahy možno kedykoľvek sňať a oprať na 30°C.

Hlboká vanička je vybavená madlom na prenášanie, ktoré je možné polohovať. Vanička je vyrobená z odolného plastu, vďaka čomu má výborné termoregulačné vlastnosti a dieťatko netreba ani v zimných mesiacoch baliť do extra teplého fusaku. Dno vaničky je odvetrávané pre lepšiu klímu vo vnútri vaničky a možno ho polohovať do 3 polôh, z vonkajšej strany vaničky. Po vytiahnutí plastových zarážok na dne sa dá vanička použiť aj ako kolíska. Nánožník vaničky sa jednoducho pripne na boky vaničky a zabraňuje nepríjemnému chladu vkradnúť sa do vaničky. Strieška vaničky je dostatočne veľká aby poskytla dieťatku tieň v letných mesiacoch.

Rozmer: 83,5 cm x 34,3 cm

Hmotnosť: 4,9 kg

Súčasťou výbavy kočíka sú i 2 pláštenky a taška s prebaľovacou podložkou.

Kočík je vybavený systémom jednoduchého autosedačky Cam.

Rozmer: 59,5 x 132 x 101, Hmotnosť: 19,9 kg

zložený rám: 59,5 x 45,5 x 92 cm, Hmotnosť: 11,5kg

rozmer s vaničkami: 59,5 x 155 x 133 cm, Hmotnosť: 22,5 kg

Ostatné výrobky CAM.