Kočíky pre viac detíSúrodenecký kočík Britax B-Ready 2018 - Britax Romer

Prispôsobiteľný kočík B-Ready, ktorý sa môže rozrásť spoločne s vašou rodinou. 

Viac detailov

529,00 €

Detaily

B-READY je kočík s viacerými kombináciami cestovného systému, ktorý sa prispôsobí potrebám rozrastajúcej rodiny. Môžte ho jednoducho zmeniť v dvojičkový, či súrodenecký kočík. Pomocou systému Click&Go môžte na kočík nasadiť vhodnú hlbokú korbu alebo akúkoľvek autosedačku Britax. Naviac pomocou adaptérov môžte nainštalovať druhú športovú sedačku, hlbokú korbu, či autosedačku.

Prepohodlnú jazdu v rôznych terénoch je kočík vybavený centrálnym odpružením, ktoré sa prispôsobí hmotnosti dieťatka. Kolesá sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý nedostane defekt v žiadnom teréne. Predné kolesá sú otočné s možnosťou zaistenia v jednom smere.  Kočík možno jednoducho zložiť a po zložení samostatne stojí, naviac automatická poistka zabráni samovolnému rozloženiu. Rukoväť na tlačenie kočíka je výškovo nastaviteľná podľa potreby rodiča. Kočík bezpečne zabrzdíte automatickou nožnou brzdou pri pravom zadnom kolese.

Športová sedačka korýtkového tvaru je nasaditeľná v smere i protismere jazdy kočíka. Opierka je polohovateľná do viacerých polôh a samostatne možno polohovať i opierku nožičiek. O bezpečnosť dieťatka sa starajú nastaviteľné mäkko polstrované 5-bodobé bezpečnostné pásy a polstrované madlo. Veľká sklopiteľná strieška kočíka s UPF 50+ je dostatočne veľká aby zatienila dieťatku i počas spánku. Naviac je strieška vybavená okienkom na pozorovanie dieťatka a dodatočné odvetrávanie.

Priestraný košík unesie až 7kg a v prípade jedného dieťaťa ho možno dodatočne rozšíriť.

Rozmer: 110 x 61 x 98 cm

zložený podvozok: 33 x 61 x 86 cm

Hmotnosť: 13 kg

Ostatné výrobky Römer-Britax