Kombinované kočíkyDOPREDAJ Kombinovaný kočík DINAMICO UP LIMITED - Cam

8005549109988

Cam, Dinamico Up je ľahký mestský kočík, ktorý si poradí i s terénom a pritom zostanete neustále štýlový a nadčasový.

Viac detailov

645,05 €

-5%

679,00 €

Detaily

Hliníková konštrukcia kočíka je extrémne ľahká a má jemný vzhľad, doplnený o chromový design. Štvorkolesový podvozok s nafukovacími zadnými kolesami zabezpečuje dokonalé odpruženie. Predné kolesá s pružinovým odpružením sú otočné o 360° a zabezpečujú jednoduchú ovládateľnosť kočíka. V prípade nutnosti ich možno jednoducho zaaretovať. Po zložení zaberá podvozok ešte menej miesta a možno ho samostatne postaviť. Koženková rukoväť kočíka je polohovateľná pre prispôsobenie sa rôznej výške používateľa. Košík pod kočíkom, ktorý je veľmi priestranný a predná časť je sklopiteľná pre ľahší prístup.

Hlboká vanička je vybavená madlom na prenášanie, ktoré je možné polohovať. Vanička je vyrobená z odolného plastu, vďaka čomu má výborné termoregulačné vlastnosti a dieťatko netreba ani v zimných mesiacoch baliť do extra teplého fusaku. Dno vaničky je odvetrávané pre lepšiu klímu vo vnútri vaničky a možno ho polohovať do 3 polôh, z vonkajšej strany vaničky. Po vytiahnutí plastových zarážok na dne sa dá vanička použiť aj ako kolíska. Nánožník vaničky sa jednoducho pripne na boky vaničky a zabraňuje nepríjemnému chladu vkradnúť sa do vaničky. Strieška vaničky je dostatočne veľká aby poskytla dieťatku tieň v letných mesiacoch.


Tvar športovej sedačky ponúka možnosť kompletného otočenia ako v smeretak aj proti smeru jazdy. O bezpečnosť dieťatka sa starajú mäkčené madlo ochránené proti zničeniu, a polohovateľné 5-bodové pásy.Chrbtovú časť sedačky možno polohovať až do úplnej roviny a  samostatne možno polohovať i opierku nožičiekPolohovacia strieška je XXL veľká, aby tienila dieťaťu i v ľahu, doplnená o priesvitné okienko na pozorovanie dieťatka. Poťah športovej časti možno kompletne vyzliecť a oprať. Súčasťou výbavy kočíka je i priestraná taška vo farbe kočíka.

 

Autosedačka Zero plus spĺňa normu  ECE R44/04 a je vhodná pre deti od 0 di 13 kg. Vďaka plastovému skeletu a bočnej ochrane, chráni dieťatko pred zranením.  Súčasťou autosedačky je mäkká novorodencká vložka, vďaka ktorej je chrbátik dieťatka v optimálnej polohe a nedochádza k tlaku na dýchacie cesty dieťatka. Ďieťa je v sedačke pripútané 3-bodovým bezpečnostným pásom s ochranou pred poškriebaním. Jednoduchá strieška chráni dieťatko pred vetrom a slnkom a je plne sklopiteľná. autosedačke je možné dokúpiť základňu Areabasektorá zabezpečuje lepšiu manipuláciu so sedačkou pri umiestnení v automobile a vedie autopás mimo nožičiek dieťaťa.

 

Rozmery:

zložený podvozok: 57 x 29 x 87cm x 7,5 kg

s hlbokou korbou:  57 x 90,5 x 116,5 cm, 12,4 kg

so športovou časťou: 57 x 87,5 x 100 cm, 10,3 kg

autosedačka: 64 x 44 x 58 cm x 3.6kg


Zostavte si kočík podľa Vašich predstáv - Dinamico Up alebo fluid City s farebným kompletom.

Farebný komplet obsahuje:

  •      hlboká korba
  •      športové sedenie
  •      autosedačka
  •      prebaľovacia taška vrátane podložky a pláštenky