• Výpredaj
  • -30,00 €
DOPREDAJ Kombinovaný kočík DINAMICO UP SMART - CAM
search
  • DOPREDAJ Kombinovaný kočík DINAMICO UP SMART - CAM

DOPREDAJ Kombinovaný kočík DINAMICO UP SMART - CAM

569,00 €
539,00 €   s DPH Ušetríte 30,00 €

449,17 €   bez DPH

Cam, Dinamico Up je ľahký mestský kočík, ktorý si poradí i s terénom a pritom zostanete neustále štýlový a nadčasový.

Farba: col.845
Množstvo

Hliníková konštrukcia kočíka je extrémne ľahká a má jemný vzhľad, doplnený o chromový design. Štvorkolesový podvozok s nafukovacími zadnými kolesami zabezpečuje dokonalé odpruženie. Predné kolesá s pružinovým odpružením sú otočné o 360° a zabezpečujú jednoduchú ovládateľnosť kočíka. V prípade nutnosti ich možno jednoducho zaaretovať. Po zložení zaberá podvozok ešte menej miesta a možno ho samostatne postaviť. Koženková rukoväť kočíka je polohovateľná pre prispôsobenie sa rôznej výške používateľa. Košík pod kočíkom, ktorý je veľmi priestranný a predná časť je sklopiteľná pre ľahší prístup.

Hlboká vanička je vybavená madlom na prenášanie, ktoré je možné polohovať. Vanička je vyrobená z odolného plastu, vďaka čomu má výborné termoregulačné vlastnosti a dieťatko netreba ani v zimných mesiacoch baliť do extra teplého fusaku. Dno vaničky je odvetrávané pre lepšiu klímu vo vnútri vaničky a možno ho polohovať do 3 polôh, z vonkajšej strany vaničky. Po vytiahnutí plastových zarážok na dne sa dá vanička použiť aj ako kolíska. Nánožník vaničky sa jednoducho pripne na boky vaničky a zabraňuje nepríjemnému chladu vkradnúť sa do vaničky. Strieška vaničky je dostatočne veľká aby poskytla dieťatku tieň v letných mesiacoch.


Tvar športovej sedačky ponúka možnosť kompletného otočenia ako v smere, tak aj proti smeru jazdy. O bezpečnosť dieťatka sa starajú mäkčené madlo ochránené proti zničeniu, a polohovateľné 5-bodové pásy.Chrbtovú časť sedačky možno polohovať až do úplnej roviny a  samostatne možno polohovať i opierku nožičiek. Polohovacia strieška je XXL veľká, aby tienila dieťaťu i v ľahu, doplnená o priesvitné okienko na pozorovanie dieťatka. Poťah športovej časti možno kompletne vyzliecť a oprať. Súčasťou výbavy kočíka je i priestraná taška vo farbe kočíka.

 

Autosedačka Zero plus spĺňa normu  ECE R44/04 a je vhodná pre deti od 0 di 13 kg. Vďaka plastovému skeletu a bočnej ochrane, chráni dieťatko pred zranením.  Súčasťou autosedačky je mäkká novorodencká vložka, vďaka ktorej je chrbátik dieťatka v optimálnej polohe a nedochádza k tlaku na dýchacie cesty dieťatka. Ďieťa je v sedačke pripútané 3-bodovým bezpečnostným pásom s ochranou pred poškriebaním. Jednoduchá strieška chráni dieťatko pred vetrom a slnkom a je plne sklopiteľná. K autosedačke je možné dokúpiť základňu Areabase, ktorá zabezpečuje lepšiu manipuláciu so sedačkou pri umiestnení v automobile a vedie autopás mimo nožičiek dieťaťa.

 

Rozmery:

zložený podvozok: 57 x 29 x 87cm x 7,5 kg

s hlbokou korbou:  57 x 90,5 x 116,5 cm, 12,4 kg

so športovou časťou: 57 x 87,5 x 100 cm, 10,3 kg

autosedačka: 64 x 44 x 58 cm x 3.6kg

 - Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodania Vas budeme informovať po spracovaní objednávky.

CAM015990

Špecifické referencie

EAN13:
8005549990104
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.