Kombinované kočíkyKombinovaný kočík EVO URBAN NOMAD + DARČEKY ZDARMA - MUTSY

Špeciálna akcia na mesiac máj 2019, ku každej dvojkombinácii kočíka ZDARMA nasledujúce darčeky:

- Pláštenka na hlbokú časť

- Pláštenka na športovú časť

- Adaptéry na autosedačku MC, Cybex, Kiddy

- Nánožník vo farbe kočíka

Viac detailov

647,70 €

  • Dark Grey
  • Nomad Deep Navy
  • Light Grey
  • Standard
  • Dark Grey
  • Black

Detaily

Evo Urban Nomad + vanička je elegantný a komfortný systém vhodný od narodenia dieťa až do troch rokov, obsahujúci hlboký a športový kočík.

Kočík Evo má nezvykle dlhú koženú nastaviteľnú rukoväť, ktorá je výškovo upraviteľná pre menšie aj pre vyššie osoby. Ľahká odpružená hliníková konštrukcia je striebornej, antracitovej alebo čiernej farby s veľkými kolesami. Predné 22,5 x 4,5 cm kolesá sú otočné o 360° s aretačnou poistkou a ešte väčšie 29 x 5 cm zadné kolesá sa dajú ľahko zabrzdiť bezpečnostnou brzdou. Kolesá je možné rýchlo a jednoducho odpojiť kvôli kompaktnejšiemu uloženiu. Kolesá sú bezúdržbové (penové a pogumované). V prípade potreby možno dokúpiť ešte masívnejšie zadné nafukovacie kolesá a ľahko ich vymeniť. Konštrukcia sa ľahko a jednoducho skladá na plocho. V spodnej časti má šikovnú rúčku na prenášanie. Kočík je možné zložiť aj s pripnutou športovou sedačkou.

Pre dieťa počas prvých mesiacov je systém vybavený pohodlnou vaničkou, ktorú je možné na konštrukciu bezpečne a jednoducho pripojiť pomocou adptérou (sú súčasťou dodávky). Má nožičky, ktoré ju pri postavení na zem chránia pred zašpinením. Strieška vaničky je polohovateľná a jej súčasťou je aj rúčka na prenášanie. Má prekryté priehľadné okienko. K vaničke je aj vrchný zateplený kryt. Vanička má ešte prídavný popruh na jednoduchšie prenášanie napr. po schodoch, ktorý je možné odopnúť.

Sedačka kočíka je bezpečná, pohodlná a priestranná. Ľahko sa odopína a možno ju upevniť v smere jazdy a aj proti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierka chrbta a opierka nôh sú polohovateľné  do viacerých polôh pre sediace aj ležiace dieťa. Strieška sedačky je sklápateľná so slnečnou clonou a s prekrytým okienkom. Bezpečnosť dieťaťa v kočíku zabezpečujú aj päťbodové nastaviteľné pásy s ramennými vložkami a odnímateľné madlo pred dieťaťom potiahnuté hnedou ekokožou. Kočík má priestranný a spevnený odkladací košík.

dlhá kožená nastaviteľná rukoväť

odpružená hliníková konštrukci

- kolesá sú bezúdržbové (penové a pogumované)

- predné kolesá sú otočné o 360°

možné zložiť aj s pripnutou športovou sedačkou

-  vybavený pohodlnou vaničkou s rúčkou a krytom

 športovú sedačku možno ju upevniť v smere jazdy a aj proti smeru jazdy

- opierka chrbta a opierka nôh sú polohovateľné až do ľahu

päťbodové nastaviteľné pásy a odnímateľné madlo

- strieška je sklápateľná so slnečnou clonou

Rozmer: 105 x 61 x 89 cm

zložený: 29 x 61x 68cm

Ostatné výrobky Mutsy.

Príslušenstvo