Kombinované kočíkyKombinovaný kočík NIO NORTH 2018 + taška a pláštenka zdarma - MUTSY

Nový kočík Mutsy Nio kombinuje výhody kočíka Mutsy Nexo a Igo. Má veľmi kompaktný rám, sedačku a dokonca aj plochejšiu polohu.

POZOR!!! Sailor Blue posledny skladom

Viac detailov

690,00 €

-97,00 €

787,00 €

Detaily

Rukoväť kočíka NIO je výškovo nastaviteľná a je ideálna pre všetkých rodičov. Vďaka predným kolieskam zavesených na ráme, je jazda zvlášť pohodlná. Pneumatiky sú gumové a penové s extra profilom a možno ich ľahko vybrať. Predné kolesá sú o 360 ° otočné a možno ich aretovať. 

Hlboká vanička Nio poskytuje Vášmu dieťaťu maximálne pohodlie už od narodenia.Hlboká vanička je dostatočne priestranná. Pred nepriazňou počasia alebo naopak pred slnkom je dieťa chránené veľkou strieškou. Vanička je veľmi ľahká s vetracím okienkom. Nožičky ju pri postavení na zem chránia pred zašpinením. Strieška vaničky je polohovateľná a jej súčasťou je aj rúčka na prenášanie. K vaničke je aj vrchný zateplený kryt.

Sedačka Nio môže byť upevnená v proti smeru jazdy, takže môžete vidieť svoje dieťa. Operadlo možno umiestniť do rovnej polohy a opierku nôh je možné sklopiť. Na prepravu môžete kočík skladať so sedačkou.

- Kočík od 6 mesiacov do 4 rokov

- Kompaktný rám

- Výškovo nastaviteľná rukoväť

- Zavesenie predného kolesa na podvozku

- Gumové, penové kolieska

- Odnímateľné kolieska

- Sedadlo je reverzné  

- Otočná sedačka

- Plochá poloha

- Nastaviteľná opierka nôh

-Odnímateľné madlo Plochá poloha

Rozmer: 76 x 57 x 99-109 cm

zloženého kočíka: 76 x 57 x 41 cm

Hmotnosť: 12,4 kg

Ostatné výrobky Mutsy.

Príslušenstvo