Kombinované kočíkyKombinovaný kočík PRIAM - Cybex VÝPREDAJ

Kombinovaný kočík od poprednej značky Cybex, ktorý splní aj tie najnáročnejšie očakávania. 

VÝPREDAJ  - autosedačka CLOUD Q v hodnote 250€ grátis.

POZOR - v ponuke posledných pár kusov

Viac detailov

1 220,00 €

-250,00 €

1 470,00 €

Detaily

PRIAM je ideálnym spoločníkom, pretože spĺňa všetky požiadavky už od začiatku. Jednoduchý podvozok kočíka Priam ponúka prekvapivo veľa kombinačných možností a vybavenia. Kočík možno ľahko zložiť jednou rukou do kompaktných rozmerov. Zároveň je možné ho zložiť aj do samostatne stojace pozície, v ktorej ho možno jednoducho uložiť stranou napríklad v reštaurácii, v autobuse, vo vlaku alebo doma v predsieni. Spoľahlivá kolesá All Terrain poskytujú hladkú a pohodlnú cestu aj na hrboľatom teréne. Vďaka gumové výplni sa navyše nikdy nevyfúkne.

  • Vysoko kvalitné gumová kolesá All Terrain
  • Štýlový vzhľad
  • Systém 3 v 1
  • Skladanie jednou rukou
  • Priestranný nákupný košík
  • Režim na dvoch kolesách
  • Výškovo nastaviteľná rukoväť v napodobenine kože
  • Univerzálne adaptéry
  • Ľahký hliníkový rám
  • Ľahko použiteľná parkovacia brzda

Pohodlná a útulná vanička pre kočík PRIAM je štýlovým miestom pre spánok detí už od narodenia. Je vybavená rozšíriteľnú XXL slnečnou strieškou s UVP50 + ochranou pred slnkom. Vanička samotná je vyrobená z príjemných kvalitných látok vo vzhľade denim a jej extra mäkká matrac má funkciu pamäťovej peny.

Športovú nadstavbu PRIAM možno vďaka svojej dômyselnej konštrukcii úplne sklopiť a je tak použiteľná už od narodenia dieťaťa. Je vybavená rozšíriteľnú XXL slnečnou strieškou s UVP50 + ochranou pred slnkom a pohodlnou vložkou, ktorá dieťaťu poskytuje užitočnú podporu.Výška nadstavby je prispôsobená bežnej výške stola a kočík tak možno používať aj ako stoličku. Opierku nôh je možné nastaviť do niekoľkých pozícií a pásy sú vybavené extra mäkkým a príjemným polstrovaním.

Pásom pripútaná autosedačka Cloud Q sa v skupine 0+ stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest. Bola jedinou detskou autosedačkou, ktorá získala v kategórii bezpečnosti známku "veľmi dobré". Prémiová autosedačka vyniká predovšetkým ako dokonalá symbióza neobyčajné ochrany a nového druhu cestovného systému s výnimočnou bezpečnosťou mimo aj vo vnútri vozidla. Tato autosedačka je naviac aj polohovatelná až do ľahu.

Rozmer: 

rozložený kočík: 76 x 59 x 98-110 cm

zložený kočík: 95,5 x 95,5 x 31 cm 

rozmer športovej sedačky: 95,5 x 57,5 x 45,5 cm

rozmer hlbokej vaničky 92 x 45 x 30 cm, hmotnosť: 4,7kg

Ostatné výrobky Cybex.