Kombinované kočíkyKombinovaný kočík APTICA DUO - INGLESINA

Aptika je nový kočík od Inglesiny s nezameniteľným štýlom Glamour, ktorý je zároveň pohodlný pre dieťa a ľahko používateľný pre rodiča.

Viac detailov

848,00 €

  • College Blue
  • Mystic Black
  • Cashmere Beige
  • Iceberg Grey
  • Indigo Denim
  • Mineral Grey
  • Niagara Blue

Detaily

Či už budete na vychádzke, doma či v aute s Inglesinou bude mať vaše dieťa pohodlie a viac neprerušovaného spánku. 

Mrštný a kompaktný, len 50 cm široký podvozok s teleskopickou rukoväťou prejde aj najužšími priestormi. Pritom má veľké gélové kolesá s guličkovými ložiskami pre zníženie námahy počas jazdy. Predné natáčacie kolesá sú pohodlné na manipuláciu. Podvozok je vybavený veľkým košom so zosileným dnom a uzatvárateľnou časťou na zips. Podvozok možno zložiť a rozložiť jednou rukou a po zložení stojí samostatne bez ušpinenia rukoväte. Športovú sedačku pri skladaní netreba odkladať ale sa skladá spoločne s podvozkom.

Systém Aptica 4v1 obsahuje doposiaľ najpriestrannejšiu hlbokú vaničku, ktorá je vybavená inovativnou podložkou Welcome PadTM s bambusovým poťahomNovorodencovi, ktorý neustále leží, tým poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť. Má tiež prvky pre riadenú ventiláciu a možnosť využitia pri cestovaní autom po dokúpení setu Auto Kit. Je pritom ľahká a jednoducho sa upevní na všetky typy podvozkov Inglesina.

Rozmer: 79 x 37 cm 

Nová športová sedačka je natočiteľná v smere i protismere jazdy kočíka. Je testovaná až na hmotnosť 22 kg, takže až do 4 rokov, naviac je dostatočne priestranná aj pre vyššie dieťa. Chrbtová opierka je polohovateľná až do úplného ľahu a samostatne možno polohovať i predlžovaciu opierku nožičiek. Streiška je dostatočne veľká, rozzipsovateľná aby dostatočne tienila i v ľahu. Vo výbave je i nánožník na chladné dni.

Rozměry rozložený: 50 x 112 x 84-99 cm, rozměry složený: 50 x 90-92 x 42 cm, hmotnost:12,3 kg

Stojan Stand UpPo návrate z prechádzky sa hodí praktický ahygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene ďalej spinkať v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand UpTM tiežautosedačku Huggy.

Ostatné výrobky Inglesina