Kombinované kočíkyKombinovaný kočík MYSTIC + autosedačka X1 Plus ZDARMA - ZOPA

Dvojkombinácia moderného a priestranného kočíka s pohodlným polohovaním a ľahkým ovládaním. TERAZ AUTOSEDAČKA ZOPA X1 PLUS ZDARMA

Viac detailov

539,00 €

-126,00 €

665,00 €

  • Charming Blue/Brown
  • Briliant Grey/Brown
  • Black Noir/Brown
  • Briliant Grey/Black
  • Black Noir/Black

Detaily

Dvojkombinácia moderného a priestranného kočíka s pohodlným polohovaním a ľahkým ovládaním. Teraz ku každému kočíku autosedačka Zopa X1 PLus vo vami zvolenej farbe ZDARMA.

Podvozok kočíka má výškovo nastaviteľnú rukoväť a košík s predĺžením na magnety. Vďaka automatickej aretácii predných kolečiek a odpružení predných aj zadných kolies je kočík vhodný aj do ľahkého terénu. Podvozok sa ľahko skladá a po zložení samostatne stojí. 

Hlboká vanička zaručí dieťatku pohodlie aj s fusakom. Naviac predná časť nánožníku ochráni pred nepríjemným vetrom. Strieška korby a predná časť má odvrtrávanie pre viac pohodlia v letných mesiacoch. Matrac kočíka má snímateľný a prateľný poťah.

Športovú sedačku možno nasadiť v smere i protismere jazdy kočíka. Chrbtová opierka je polohovateľná až do ľahu a samostatne možno oplohovať i opierku nožičiek. Extra dlhá strieška so sieťkou ochráni dieťa pred prudkým slnkom a vetrom. Naviac možno streišku výškovo nastaviť do dvoch polôh podľa rastu dieťatka. Praktická vnútorná vložka udržuje ľahšiu hygienu kočíka.

V cene kočíka sú aj adaptéry na autosedačku s uchytením typu MaxiCosi. Ideálnou je autosedačky Zopa X1 Plus s normou i-SIze.

 

Ostatné výrobky Zopa.

Príslušenstvo