Kombinované kočíkyKombinovaný kočík Easywalker Qtro Plus New - EasyWalker

Vylepšený kombinovaný kočík s výbornou ovládateľnosťou a nafukovacími kolieskami, vhodný na cestu do terénu i mesta.

Viac detailov

806,00 €

  • Black Edition
  • Platinum

Detaily

Qtro má extrémne ľahkú Hi-tech konštrukciu, ktorú možno jednoducho poskladať v dvoch krokoch. Väčšina komponentov je kovová s použitím minima plastov.  Po zložení zaberá málo miesta. Konštrukcia je veľmi dobre odpružená, vďaka čomu je kočík počas jazdy pohodlný pre dieťatko i mamičku. Veľké nafukovacie kolieska s ložiskami sa ľahko točia a ponúkajú skutočne "easy " prechádzku. Predné kolieska sú otočné o 360° s možnosťou zaistenia v jednom smere.  Aj pri plnom zaťažení sa jednoducho ovláda jednou rukou.  Na zadnej náprave je nášľapná brzda, ktorá kočík bezpečne zastaví na mieste a pretože je vyvýšená nezavadzia pri chôdzi ani vysokým ľuďom.  Rukoväť kočíka je výškovo polohovateľná, VYROBENÁ Z ELEGANTNEJ KOŽENKY, doplnená o pás na zaistenie kočíka o ruku. Pod kočíkom sa nachádza košík na drobnosti, ktorý možno rozzipsovaním zväčšiť.

Športová sedačka je veľmi priestranná má až 40 cm šírku a 104cm na dĺžku, a mäkko polstorvaná.  Chrbtová opierka je samostatne polohovateľná do viacerých polôh vrýtane ľahu a samostatne možno polohovať i opierku nožičiek. Obezpečnosť dieťatka sa starajú 5-bodové bezpečnostné pásy a odnímatelné madloStrieška kočíka je NOVO PREDĽŽENÁ, vybavená šiltíkom, ktorý bráni dieťatko pred ostrým slnkom a zakrývacím okienkom na pozorovanie dieťatka. Textilné časti sú doplnené o REFLEXNÉ PRVKY pre oveľa viac bezpečnosti na cestách. Textilné materiály sú ahko čistitelné a možno ich i oprať na 30°C.

Súčasťou výbavy kočíka je i pláštenka na ochranu pred vetrom a dažďom.

Hlboká korbička ponúka novorodencovi úplne rovnú plochu na ležanie, ktorá je pre ne taká dôležitá. Ideálna je svojim rozmerom do našich zimných podmienok,kedže sa do nej pohodlne zmestí i fusak. Obdľžnikový tvar zaručuje dostatok priestoru aj na nožičky,keďže sa nikde nezužuje. Vnútro je mäkko polstrované a vybavené obojstranným matracom so zimnou kožušinkovou a letnou bavlnenou stranou. Poťah matraca možno sňať a oprať. Súčasťou je i polohovateľná strieška, vybavená rúčkou na prenášanie a kryt na vaničku na ochranu pred chladom.

Korbu možno jednoducho nasadiť na kočík alebo vytiahnuť z konštrukcie pomocou jednúho zatiahnutia poistky. Dno vaničky je vybavené nožičkami na postavenie na zem bez ušpinenia. 

Súčasťou vybavy je sieťka proti hmyzu a pláštenka. Edícia Silver, Platinum, Black Edition, Milky White ešte obsahuje i slnečnú clonu.

Na kočík možno pomocou adaptérov nasadiť autosedačky rôznych výrobcov, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať v predajni RicoBaby®.

Rozmer: 103 x 65 x 105 cm

zložený: 85 x 65 x 34 cm

Hmotnosť: 12 kg

Rozmer vaničky: 80 x 36,5 cm

Hmotnosť: 3,5 kg

Ostatné výrobky EasyWalker.