Kombinované kočíkyKombinovaný kočík Balios S - Cybex

Elegantný, ľahký a pohodlný, to je len niekoľko z nespočtu prívlastkov nového kočíka Balos M od poprednej značky Cybex.

Viac detailov

466,90 €

Detaily

Ľahký a moderný športový kočík od narodenia do 17 kg vhodný na krátke i dlhé prechádzky mestom. Rýchle a jednoduché skladanie jednou rukou predurčuje tento kočík na časté presuny napríklad v aute. Po zložení sa kočík automaticky zaistí, možno ho postaviť a samozrejme zaberá minimum miesta, čím ušetríte priestor v kufri. Predné kolieska sú otočné o 360° pre pohodlnejšie a ľahšie ovládanie kočíka. Kolieska sú vyrobené z odolného materiálu plnené penou, vhodné na všetky druhy terénov. Kočík bezpečne zastaví na mieste nožná brzda. Veľké zadné kolesá All Terain zvládnu akýkoľvek terén. Rukoväť kočíka je výškovo nastaviteľná v závislosti od potreby rodiča.

Hlboká vanička je tou najlepšou postieľkou na cesty, pohodlný matrac s pamäťovej peny, podporuje správnu pozíciu chrbtice v ľahu. Strieška s dodatočným tienidlom ponúka ideálnu ochranu pred slnkom a vetrom. 

Športová sedačka kočíka je otočná v smere i protismere jazdy kočíka. Sedacia časť ponúka dieťatku dostatočný priestor na spánok a oddych. Chrbtová opierka je polohovateľná až do ľahu a samostatne je polohovateľná i opierka nožičiek. O bezpečnosť dieťatka sa starajú nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy s mäkkým polstrovaním a odnímatelné madloVeľká XL rozzipsovateľná strieška ponúka maximálnu ochranu pred nepriaznivým počasím a naviac UV 50+ ochráni dieťatko pred prudkým slnkom. 

Súčasťou kočík je i priestranný košík na všetko potrebné a adaptéry.

Ku kočíku možno dokúpiť autosedačku Aton a vytvoriť tak cestovný systém.

Rozmer: 79-92,5 x 60 x 99-110 cm
Hmotnosť: 11,2 kg
Nosnosť: 17 kg

Ostatné výrobky Cybex.