Izba Todi Cube - FaktumKombi postieľka 5v1 TODI CUBE - Faktum Zväčšiť

Kombi postieľka 5v1 TODI CUBE - Faktum

TD0203

Kombi postieľka CUBE 5v1 patrí do nábytkového radu, vyznačujúceho sa čistou formou a elegantnou kombináciou sivého duba v kombinácii s plochami bielej farby s vysokým leskom. CUBE vyžaruje prirodzenosť a teplo.

Viac detailov

369,00 €

Detaily

Kombi postieľka CUBE 5v1 patrí do nábytkového radu, vyznačujúceho sa čistou formou a elegantnou kombináciou sivého duba v kombinácii s plochami bielej farby s vysokým leskom. CUBE vyžaruje prirodzenosť a teplo.

S kombi postieľkou CUBE využijete priestor na maximum. Poslúži ako postieľka od narodenia až do cca 15 kg (3 - 4 roky) a neskôr ako posteľ junior do cca 12 rokov. Rošt postieľky je nastaviteľný do troch výšok. Jedna bočnica postieľky je plná a druhá je plochá mriežka vyrobená z bukového dreva s 2 odnímateľnými tyčkami. Je lakovaná vodou riediteľným, neškodným lakom. Pod postieľkou je tiež dvojdielny zásuvkový kontajner pre dokonalé využitie priestoru.
Multifunkčnú kombinovanú postieľku CUBE 5 v 1 je možné pri raste dieťaťa použiť dvoma spôsobmi:

  1. Zmení sa na junior posteľ, písací stôl a kontajner k písaciemu stolu.
  2. Zmení sa na junior posteľ, dokúpite podstavec pod postieľku (pozri súvisiaci tovar) a podstavec pod komodovú časť (tiež pozri súvisiaci tovar) a získate tak novú postieľku 70 x 120 cm a prebaľovací pult.


Hrany nábytkových častí a čiel sú lemované 2 mm silným PVC (tzv. ABS), čo poskytuje oveľa dlhšiu životnosť než tradičné okrajové fólie. Postieľka môže byť vľavo alebo vpravo! Všetky prvky nášho radu nábytku Cube sú vyrábané so zásuvkami a dverami s brzdami a zásuvkami s guľkovými ložiskami.

Vonkajšie rozmery: šírka: 178 cm x výška: 100 cm x hĺbka: 76 cm.
Ďalšie informácie o veľkosti: vhodná veľkosť prebaľovacej podložky: 70 x 50 cm, veľkosť matraca v detskej postieľke: 120 x 70 cm, po transformácii postele veľkosť matraca: 173 x 70 cm, zaťaženie lôžka postieľky je 15 kg.

5 kartónov, celkom 103 kg.

K postieľke možno doobjednať lištu proti okusovaniu hrany v cene 6€, prípadne matrac na mieru Materasso v cene 54,90€.

Dodanie len na objednávku, dodacia doba cca.30 dní, platba vopred na základe Vami zadanej objednávky. Individuálna doprava od dodávateľa v cene 15€ za kompletnú dodávku.

Ostatné výrobky Faktum Tomi.