i-Size (nová norma EU)Polohovateľná autosedačka CLOUD Z i-Size by KAROLINA KURKOVA - CYBEX

519001402

Vynovená autosedačka sĺňajúca normu i-Size s možnosťou ľahu v prípade použitia mimo vozidla

Limitovaná kolekcia by Karolina Kurkova, ktorej dominuje téma lásky a odvážna škála farieb.

TENTO TOVAR JE LEN NA OBJEDNÁVKU

Viac detailov

329,95 €

Detaily

Flexibilné materiály autosedačky absorbujú silu nárazu a pomáhajú ochrániť dieťa. Pri bočnom náraze napomáha bezpečnosti systém L.S.P. a spoločne s konštrukciou sedačky redukujú silu nárazu až o 25%. Bezpečnostnú výbavu ďalej dopĺňajú extra široké Y-pásy s mäkkým polstrovaním a výškovo nastaviteľná opierka hlavy. Pre optimálne prispôsobenie sa možno opierku hlavy nastaviť do 11 pozícií.

Autosedačka je vybavená odnímateľnou novorodeneckou vložkou, ktorá znižuje riziko prepadnutia hlavy dopredu počas spánku. Neskor možno vložku vybrať a zväčšiť tak priestor autosedačky rastúcemu dieťatku.

Po nasadení autosedačky na kočík je možné nastaviť pre dieťatko ergonomickú polohu úplne v ľahu. Vnútorný sklon autosedačky je možné nastaviť z vonkajšej strany jednou rukou, bez nutnosti vybratia dieťaťa.

Vďaka inovatívnemu otočnému systému základne Base Z je možné sedačku otáčať do pozície v smere i protismere jazdy ako i do pozície na ľahký nástup a výstup z auta.  (Base Z sa dokupuje samostatne )

V rámci modulárneho systému možno sedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak bezpečné cestovanie pre deti od narodenia až do 105cm(cca 4 roky).(Base Z sa dokupuje samostatne )

Súčasťou sedačky je integrovaná sklápacia streiška s UPF50+.

Cloud Z možno vďaka adaptérom ľahko pripevniť na kočíky Cybex, ako i vybrané modely iných výrobcov. O prípadnej kompatibilite vás pri kúpe informujeme v našej predajni Rico Baby v OC JUžanka Trenčín.

  •  energiu absorbujúci materiál a ochrana bočného nárazu L.S.P.
  • ergonomická poloha v úplnom ľahu
  • výškovo nastaviteľná hlavová opierka
  • vyberateľná novorodenecká vložka
  • súčasť modulárneho systému Z-line
  • samostatne dokúpiteľná Base Z s otočným mechanizmom
  • integrovaná sklápacia strieškaRozmer: 67 x 44 x 3á-66 cm

Hmotnosť: 4,8kg

Ostatné výrobky Cybex.

Príslušenstvo