• -29,90 €
VÝPREDAJ Autosedačka KIDFIX III M Cool Flow Black - BRITAX Romer Kidfix 3
search
  • VÝPREDAJ Autosedačka KIDFIX III M Cool Flow Black - BRITAX Romer Kidfix 3

VÝPREDAJ Autosedačka KIDFIX III M Cool Flow Black - BRITAX Romer Kidfix 3

259,90 €
230,00 €   s DPH Ušetríte 29,90 €

191,67 €   bez DPH

Novinka Kidfix lll M nadväzuje na úspešný model Kidfix ll XP SICT ale s vylepšeným designom a komfortom pre dieťa. Poťah Cool Flow je vyrobený z priedušnej tkaniny, na miestach kde je potrebný odvod nadbytočného tepla.

Množstvo

Autosedačka KIDFIX lll M bola navrhnutá tak, aby sa stala najpohodlnejšou auotosedačkou svojho typu na trhu. Jej nový ergonomický tvar poskytuje vašemu dieťatku väčšie pohodlie aj na dlhých cestách.

Dlhšia sedacia časť s mäkkou prednou časťou zaisťuje pohodlie aj pre väčšie deti. Širšie operadlo v tvare písmena "V" rastie spoločne s vašim diťatkom a zároveň je dosatočne útulné pre menšie deti.  Tvar sedadla poskytuje viac preistoru pre chrbát a ramená a naviac sa operadlo automaticky prispôsobí naklopeniu sedačky. Nová opierka hlavy je širšia pre viac pohodlia starších detí a možno ju výškovo nastaviť podľa rastu dieťaťa. bez potreby odpútania sedačky. 

Technológia SICT poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. Minimálna vzdialenosť autosedačky od auta, znižuje silu nárazu a bočnice sa deformujú, aby pohltili energiu, než bude pôsobiť na dieťa. SICT jednoducho upravíte na boku sedadla, čo najbližšie k dverám. 

Dieťa je pripútané autopásom vozidla cez vodiace spony a spodný pás cez špeciálnu technológiu SecureGuard v blízkosti tela, cez panvu dieťaťa. 

Celkový dojem obohatí poťah sedačky, ktorý je príjemný na dotyk a možno ho celý jednoducho sňať a oprať.

Britax Romer vám ponúka večšiu flexibilitu v podobe upevnenia autosedačky pomocou vlastného 3 bodového pásu vozidla alebo pomocou technológie ISOfix. Autosedačka je vybavená konektormy ISOfix , ktorá umožní spojiť sedačku priamo s konštrukciou vozidla. Inštalačý systém ISOfix garantuje vynikajúci výkon v prípade nehody a zaistí, že sadačka je pripevnená aj keď v nej dieťa práve nesedí.

Rozmer: 67 – 85 x 54 x 43 cm

Hmotnosť: 7,5 kg

-stav skladu má informatívny charakter a nieje možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodanaia Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

BRR022628
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj