• -5%
Autosedačka KIDFIX SL BLACK -  Britax Romer
search
  • Autosedačka KIDFIX SL BLACK -  Britax Romer
  • Autosedačka KIDFIX SL BLACK -  Britax Romer

Autosedačka KIDFIX SL BLACK - Britax Romer

154,90 €
147,16 €   s DPH Zľava 5%

122,63 €   bez DPH

Autosedačka KIDFIX SL ponúka jednoduché riešenie bezpečnej autosedačky s odlahčenou konštrukciou, ktorá je vhodná do akéhokoľvek auta. Teraz v limitovanej edícii BLACK s čiernym skeletom.

Farba: Cosmos Black
Množstvo

Bezpečná a pohodlná autosedačka Britax-RÖMER KIDFIX  SL SICT pre staršie deti so systémom RÖMER ISOfit je spojená s upevňovacími bodmi ISOFIX vo vozidle a poskytuje ešte väčšiu ochranu.  Rozdiel oproti klasickému upevneniu IsoFix je v prevedení konektorov. Pri ISOFIT sú spony upevnené na popruhoch, ktoré ponúkajú lahsie pripútani do auta. Farebný ukazovateľ zobrazuje, či sú západky ISOFIT bezpečne zaklapnuté. Detská autosedačka sa môže používať aj bez ramien západky ISOFIT iba s 3-bodovým pásom.

Špeciálna hlavová opierka s hlbokými bočnicami a kompletné zakrytie oblasti ramien ponúkajú menším aj väčším deťom vysoký komfort a tú najlepšiu možnú ochranu pred nárazom z boku. 

Autosedačka rastie vďaka výškovo nastaviteľnej hlavovej opierke spolu s vašim dieťaťom.

Dieťa je v autosedačke pripútané autopásom vozidla. Pás je vedený cez vodiace prvky, tak aby viedol vždy ponad rameno dieťaťa a spodný pás cez oblasť panvových kostí.

Poťah sedčky je príjemný na dotyk a možno ho odňať a oprať.

Rozmer: 67-85x51x38 cm

Hmotnosť: 6,4 kg

-stav skladu má informatívny charakter a nieje možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodanaia Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.
BRR022632

Špecifické referencie

ean13:
4000984192506
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj