• -5%
Autosedačka iZi COMBI X4 ISOfix- BeSafe Metallic Melange
search
  • Autosedačka iZi COMBI X4 ISOfix- BeSafe Metallic Melange

Autosedačka iZi COMBI X4 ISOfix - BeSafe

549,00 €
521,55 €   s DPH Zľava 5%

434,63 €   bez DPH

Najbezpečnejšia protismerná sedačka pre deti od 0 do 18 kg s uchytením na systém ISOfix.

Farba: Metallic Melange
Množstvo

Cestovanie detí do 18 kg v autosedačke v protismere jazdy je 5-krát bezpečnejšie ako v smere jazdy. To je dôvod prečo je autosedačka Combi X3 v krajinách zameraných na bezpečnosť detí jednotkou na trhu

Vonkajšia kostra Combi X4 je vyrobená z pevných materiálov s výplňou, ktorá čiastočne absorbuje energiu nárazu, pre maximálnu bezpečnosť dieťaťa. Vnútorné textilné materiály sú naproti tomu mäkké a príjemné na dotyk, pre maximálny komfort detí. Ochranu hlavy a tela dieťatka pred bočným nárazom zaisťujú bočné krídla, vyrobené z materiálu pohlcujúceho silu nárazu. Dieťatko je v autosedačke pripútané 5-bodovými mäkko polstrovanými popruhmi s nastaviteľnou dĺžkou. Ďieťa do pásov pripútate jednoduchšie vďaka dômyselnám magnetom v opierke sedadla,ktoré zabránia zamotaniu dieťaťa do popruhov.

Autosedačka rastie "opierka hlavičky spolu s pásmi" do výšky podľa potrieb dieťaťa do viacerých polôh. Pre zvýšenie pohodlia najmä novorodencov je autosedačka polohovateľná do oddychovej polohy. Naviac súčasťou sedačky je i novorodenecká výplň, ktorá zvyšuje komfort novorodencov a malých detí.

Autosedačka sa do auta pripútava pomocou systému ISOfix, ktorý autosedačku pevne spojí s karosériou vozidla. Veľkou výhodou autosedačky je postupné nastavovanie priestoru v aute na konektoroch ISOfix. Nastavenie ponúka možnosť, zväčšovať vo vozidle priestor pre dieťatko a naplne využiť protismernú jazdu až do 18 kg dieťaťa. Na ochranu pred rotáciou v aute je sedačka vybavená opornou nohou, zaisťujúcou sedačku o podlahu vozidla.  Pred preklopením v predozadnom smere chráni dieťako nastaviteľná predná oporná noha, s praktickým návlekom. Návlek chráni poťah sedadla auta pred poškodením.  

Autosedačku možno do auta pripútať aj v smere jazdy autopásom vozidla.

Ostatné výrobky BeSafe.

3130.046

Špecifické referencie

ean13:
7043485390023
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj