• Výpredaj
  • -40%
Britax-Romer SWINGFIX i-Size 2018 - ROMER Blue Marble
search
  • Britax-Romer SWINGFIX i-Size 2018 - ROMER Blue Marble

Autosedačka protismerná SWINGFIX i-Size - Britax ROMER

559,00 €
335,40 €   s DPH Zľava 40%

279,50 €   bez DPH

Swingfix s normou i-Size je autosedačka vhodná od narodenia do 105 centimetrov s otočením o 90°. 

Farba: Storm Grey
Množstvo

Sedačka ktorá prešla náročným testom Swedish PLUS, pre maximálne pohodlie diťaťa.

Sedačka s možnosťou otočenia o 90 stupňou ponúka rodičom maximálny komfort pri nastupovaní a vystupovaní dieťatka z auta. Sedačku si jednoducho natočíte ku dverám a dieťatko v pohodlí naložíte a pripútate. Už žiadne sklánanie a údery hlavy o strechu auta. 

Celá autosedačka sa do auta upevňuje pomocou adaptérov ISOFIX. Vďaka tomuto ukotveniu je autosedačka pevne spojená s karosériou auta a za pomoci indikátorov správnej inštalácie predchádza nesprávnej montáži autosedčky do auta. Systém ochrany proti rotácii predchádza nakloneniu sedačky pri náraze a dá sa upraviť do 8 stupňov, aby sa poloha autosedačky prispôsobila operadlu sedadla. Oportná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pred rotáciou pomocou zaprenia o podlahu auta a je výškovo nastaviteľná a vybavená indikátorom pre bezpečné zaistenie.

O bezpečnosť pri bočnom náraze sa stará integrovaná ochrana SICT, ktorá pohlcuje energiu nárazu. Mäkké polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu,ktorá taktiež pohlcuje silu nárazu. Inštalácia proti smeru jazdy ponúka najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, kde sa sila prenáša do zadnej časti sedačky. Opierka hlavy v tvare "V" poskytuje dodatočnú ochranu a pohodlie a možno ju jednoducho nastaviť a prispôsobiť tak výške dieťatka. Aby ste dieťatku zabezpečili oddych aj počas jazdy, možno sedačku  sklopiť do vaicerých odpočinkových polôh. Dieťatko je v autosedačke pripútané 5-bodovými neoprénovými nastaviteľnými mäkko polstrovanými bezpečnostnými pásmi.

Poťah autosedačky možno sňať a oprať, bez nutnosti vyberania popruhov.

Rozmer: 77 x 44 x 48 cm

Hmotnosť: cca 15 kg

 

Ostatné doplnky Römer-Britax

BRR022735

Špecifické referencie

ean13:
4000984159097
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj