HomeKočík BASS - ROAN

Ľahký kočík s priestrannou vaničkou a výbornými terénnymi vlastnosťami.

Viac detailov

435,00 €

Detaily

Kočík BASS má ľahkú hliníkovú konštrukciu, vyrábanú v troch farebných prevedeniach. Po zložení konštrukcia zaberá minimum miesta. Kočík má mäkké zavesenie kolies, vhodné i do náročnejšieho terénu. Všetky kolesá sú nafukavacie, predné otočné o 360° s možnosťou zaistenia v jednom smere. Na zadnej náprave sa nachádza centrálna brzda, ktorá kočík bezpečne zaistí na mieste. Rukoväť kočíka je polohovateľná do viacerých pozícii, pre rôznu výšku používateľa. Súčasťou konštrukcie je i uzatvárateľný košík na všetko potrebné.

Hlboká vanička je vyrobená z odolného plastu s vysokým leskom. Na konštrukciu možno systémom "Click" jednoducho nasadiť ako vaničku i športovú časť a autosedačku. Vnútro vaničky je vystlané mäkkou obrubov z príjemnej bavlny. Matracík v kočíku je veľmi pohodlný a obohatený o kokosovú vložku, ktorá je výborne odvetrávaná. Strieška hlbokej vaničky dieťatku výborne zatieni v slnečnom počasí. Súčasťou vaničky je i kryt, ktorú ochráni dieťatko pred chladom. 

Športová časť kočíka je natočiteľná v smere i protismere jazdy kočíka. Chrbtová opierka je polohovateľná až do ľahu a samostatne možno polohovať i opierku na nožičky. O bezpečnosť dieťatka sa starajú 5-bodové bezpečnostné pásy a odnímateľné madlo. Strieška kočíka je dostatočne veľká, tak aby dieťatku dostatočne tienila a doplnená o okienko na odvetrávanie. Súčasťou výbavy je i nánožník na športovú časť. 

Výbava kočíka je doplnená o pláštenku, sieťku prti hmyzu a dečku vo farbe kočíka.

Ku kočíku možno dokúpiť i kvalitnú detskú autosedačku podľa výberu od značiek Cybex, BeSafe či Kiddy.

Rozmer zložený podvozok: 81 x 60 x 33 cm
Hmotnosť konštrukcia: 9 kg
Rozmer hlboká vanička: 88 x 43 x 25 cm
vnútro hlboká vanička: 83 x 37 cm
Hmotnosť vanička: 4,8kg

Ostatné výrobky Roan.