Hlboké vaničky a športové častiŠportová nadstavba by KAROLINA KURKOVA MIOS Seat Pack - Cybex

519003087

Cybex by Karolina Kurkova. Kolekci vévodí téma lásky. Láska se zrcadlí ve veškeré Karolinině tvorbě, stejně tak jako její módní cítění. Designový, láskyplný polibek prostupuje kolekcí stejně jako odvážná škála barev. Stylové puntíky dodávají punc nadčasovosti a jsou symbolem vrtošivé hravosti

TENTO TOVAR JE LEN NA OBJEDNÁVKU

Viac detailov

322,95 €

-5%

339,95 €

Detaily

Kolekci vévodí téma lásky. Láska se zrcadlí ve veškeré Karolinině tvorbě, stejně tak jako její módní cítění. Designový, láskyplný polibek prostupuje kolekcí stejně jako odvážná škála barev. Stylové puntíky dodávají punc nadčasovosti a jsou symbolem vrtošivé hravosti. „Přijetí, porozumění a láska jsou pro mě to nejdůležitější. Bez lásky nemůžeme fungovat. Já například nemohu žít bez lásky ke svým dětem, svému muži a ke své rodině,“ prohlásila Karolina.

Pomocou Seat Pack si dokážete vytvoriť farebnú komináciu kočíka Priam aká sa páči práve vám. set obsahuje striešku, polstrovanie pásov, vnútronú vložku a poťah opierky nožičiek, ktoré sa nasadia na rám, ktorý ste si zakúpili spoločne s vašim podvozkom Priam.

Pohodlná vnútorná vložka ponúka oporu a pohodlie na cestách s kočíkom Priam. Rozťahovacia XXL slnečná strieška s UPF 50+ poskytuje účinnú ochranu pred slnkom. Naviac je vybavená sieťovanou vložkou pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.

Súčasťou packu sú aj polstrované pásy na popruhy kočíka.

  • farby kolekcie Priam
  • pohodlná vnútorná vložka
  • XXl strieška s odvetrávaním
  • polstrované pásy

VIDEO

Ostatné výrobky Cybex.

Príslušenstvo