HračkySophie La Girafe - žirafka Sofia - Vulli

616324

Unikátna a svetoznáma žirafka ktora je obľúbenou hračkou pre detičky od roku 1961. Vyrobená z prírodného kaučuku a je zdravotne nezávadná.

Viac detailov

20,90 €

Detaily

Prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťatka. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má radu kúsacích partií (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pre upokojenie podráždených ďasien pri prerezávaní zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná.

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôspbená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré jui môže ľahko uchopiť za dlhé nožky alebo krk. Hebkosťou prevedenia pripomína jemnú pokožku maminky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je preň zdrojom fyziologických a emotívnych ukľudňujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníka umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Hračku Sophie doporučuje aj naša predajňa RicoBaby, snažíme sa mať sofinku neustále aj na predajni k dispozíci.

Žirafa Sophie - narodená vo Francúzsku v roku 1961

  • mäkké a hrboľaté časti na upokojenie dieťaťa pri bolestiach ďasien
  • ľahko a jednoducho uchopiteľné aj pre malé ručičky
  • dlhé nohy celé z gumy sú určené na hryzenie alebo pre ťažko dosiahnuteľné detské stoličky
  • pri stlačení zapíska a stimuluje tak detský sluch
  • tmavé škvrny poskytujú vizuálnu stimuláciu dojčiat
  • 100% prírodná guma a potravinárska farba