Avent chránič prsných bradaviek small - Philips AVENT
search
  • Avent chránič prsných bradaviek small - Philips AVENT
  • Avent chránič prsných bradaviek small - Philips AVENT
  • Avent chránič prsných bradaviek small - Philips AVENT
  • Avent chránič prsných bradaviek small - Philips AVENT

Avent chránič prsných bradaviek small - Philips AVENT

11,95 €   s DPH

9,96 €   bez DPH

Kryty na bradavky sú navrhnuté tak, aby vám pomohli s dojčením v prípade, že sa potýkate s problémami s bradavkami alebo úchopom. Ultra tenký kryt v tvare motýľa umožňuje kontakt s prsiami a napomáha pripútaniu pri dojčení.

  • V tvare umožňujúcom kontakt pokožky
  • Chráni zapálené bradavky
  • Malá veľkosť (15 mm)
  • 2 ks
Množstvo

V tvare umožňujúcom kontakt pokožky s dieťaťom

Mimoriadne tenký motýlikový tvar našich krytov na bradavky je navrhnutý tak, aby umožňoval dieťaťu kontakt s pokožkou. Vďaka tomuto tvaru je v kontakte s prsníkom nielen nos, ale aj brada, takže bábätko cíti vôňu matky a dotýka sa jej pokožky. Stačí umiestniť kryt nad stred bradavky, aby sa bábätko mohlo správne prisať na celý prsný dvorec. Vychutnajte si spojenie so svojím dieťatkom a zároveň chráňte svoje bradavky.

Navrhnuté tak, aby sedeli

Kryty na bradavky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach, aby sa lepšie prispôsobili prsníku. Malé kryty sa hodia na bradavky s priemerom od 12 mm a stredné do 21 mm. Ak chcete zistiť svoju veľkosť, urobte si pohodlie a dajte si na bradavku jeden z dierovaných krúžkov. Otáčajte kryt v smere hodinových ručičiek a zasuňte bradavku do výčnelku. Potom roztiahnite spodnú časť krytu okolo dvorca. Ak je medzi bradavkou a silikónom priestor 2 mm, je to správna veľkosť. Tip: veľkosť závisí od prsnej bradavky, nie od prsného dvorca. Nie ste si istí? Obráťte sa na svojho profesionálneho zdravotníka.

Navrhnuté tak, aby pomáhali pri problémoch s prisatím

Naše kryty na bradavky sme navrhli tak, aby pomohli bábätkám s ranými problémami s prisatím a aby ste mohli dojčiť dlhšie*. V prípade matiek s plochými a vpadnutými bradavkami a bábätiek so slabou technikou alebo ústnymi anomáliami môže kryt na bradavky zabezpečiť tvar bradavky vhodný na prisatie a udržať vyčnievajúcu polohu počas prestávok pri dojčení.

Vyrobené pre citlivé, zapálené alebo boľavé bradavky

Kryty na bradavky sú navrhnuté tak, aby umožňovali pohodlie a šetrnejšie dojčenie pre zapálené, popraskané alebo boľavé bradavky. Môžu pomôcť obmedziť odieranie a naťahovanie bradaviek počas dojčenia, aby ste mohli kŕmiť svoje bábätko materským mliekom v pohodlí.

Bábätká môžu piť svojím vlastným tempom

Ak je potrebné regulovať tok matkinho mlieka alebo ak bábätko nemá silu, kryty na bradavky sú tiež skvelou oporou. Tri otvory v špičke krytu môžu pomôcť regulovať tok materského mlieka pre bábätko v prípade nadbytku mlieka. V prípade nadmerného výtoku mlieka tak dieťatko môže piť svojím vlastným tempom.

Jednoduché čistenie v hygienickom puzdre

Kryty na bradavky je potrebné pred každým použitím vyčistiť. Zaberie to menej ako 10 minút. Vložte ich do vriacej vody na päť minút alebo použite hygienické puzdro. Dobre opláchnuté kryty na bradavky vložte do puzdra a vlejte 25 ml (0,9 fl. oz.) vody. Dajte ich do mikrovlnej rúry na 750 – 1000 W po dobu troch minút. Potom ich nechajte vychladnúť asi päť minút. Vysušte ich a sú pripravené na použitie. Hygienické puzdro je vhodné na cesty, ako aj na uskladnenie krytov na bradavky, aby ostali čisté.

Kombinovanie dojčenia s kŕmením z fľaše

Ultra tenké, mäkké silikónové kryty na bradavky Philips Avent Nipple Shield sú účinným riešením bezproblémového prechodu medzi dojčením a kŕmením z fľaše.

Čo je súčasťou balenia
Kryty na bradavky 15 mm
  • 2 ks
Puzdro na prenášanie
  • 1 ks
907657
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.