• -5%
Trojkolka citiGO - ZOPA
search
  • Trojkolka citiGO - ZOPA
  • Trojkolka citiGO - ZOPA
  • Trojkolka citiGO - ZOPA
  • Trojkolka citiGO - ZOPA

Trojkolka Citi GO - ZOPA citigo

165,00 €
156,75 €   s DPH Zľava 5%

130,63 €   bez DPH

Unikátna trojkolka pre krásne výlety s vašimi deťmi už od 10 mesiacov.

Farba: Mulberry Pink
Množstvo

Trojkolka je vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov. Trojkolku môže rodič tlačiť pomocou vodiacej tyče s výškovým nastavením.  Zabudované pedály umožňujú dieťatku zapájať sa aktívne do jazdy, prípadne si môžu nožičky odložiť na opierky nožičiek. Dôležitou súčasťou je i tlačítko pre blokovanie otáčania pedálov, vďaka ktorému si dieťatko neudrie nožičku. Opierky možno neskôr pre väčšie dieťa odobrať. Pre úplne malé detičky možno sedadlo otočiť do protismeru jazdy a mať nad ním úplnú kontrolu. Malé dieťatko je v tojkolke možné pripútať bezpečnostnými pásmi a pred slnkom ochrániť slnečnou strieškou. Súčasťou trojkolky je i zadný košík a taška na drobnosti.

Pre staršie dieťa možno postupne demontovať striešku,hrazdu,predné opierky a opierky nožičiek, čím sa prispôsobí jeho rastu a meniacim sa potrebám. Pre veľkých závodníkov možno úplne odstrániť chrbtovú opierku a vytvoriť tak jednoduchú trojkolku.

 - Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodania Vas budeme informovať po spracovaní objednávky.

ZOP031010

Špecifické referencie

EAN13:
8595114462445
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj