• -5%
Deka z bambusového mušelínu - Elodie Details
search
  • Deka z bambusového mušelínu - Elodie Details
  • Deka z bambusového mušelínu - Elodie Details

Deka z bambusového mušelínu - Elodie Details

19,90 €
18,91 €   s DPH Zľava 5%

15,75 €   bez DPH

Táto príjemná a veľmi všestranná deka sa môže použiť ako prikrývka na dojčenie, bezpečnostná deka, prenosná posteľná plachta na postieľku, prebaľovacia podložka, prikrývka na kočík a ďalšie.

Farba: Darling Dalmatians
Množstvo

Bambusové vlákna majú veľa skvelých vlastností, ktoré hľadáte v deke pre bábätká, ako sú veľmi absorbujúca vlhkosť a priedušnosť, ako aj možnosti na reguláciu teploty a antibakteriálne vlastnosti. Dvojité vrstvy klasických mušelínových tkanín ďalej umocňujú tieto schopnosti a vytvárajú deku, ktorá je každým praním ešte mäkšia a mäkšia a je šetrná k citlivej pokožke.

Látka v tejto deke je certifikovaná podľa normy Oeko-Tex Standard 100. Certifikácia zabezpečuje, že použité materiály neobsahujú žiadne škodlivé ani alergénové látky.

Ľahká, ale dvojvrstvová mušelínová tkanina absorbuje vlhkosť a zároveň zachováva priedušnosť.

Ak predbežne matka prinesie deku k posteli na čas pred príchodom bábätka, zaplní ju vôňou a stane sa perfektnou príjemnou dekou pre novorodenca.

Bambusové vlákna použité v tejto deke majú prirodzenú odolnosť voči baktériám a pliesňam. Toto je obzvlášť užitočné pri produktoch pre bábätká, pretože pomáha predchádzať hromadeniu škodlivých baktérií a znižuje zápach. 

Bambus má veľa ekologických výhod v porovnaní s bavlnou ako surovinou pre textílie. Je to jedna z najrýchlejšie rastúcich rastlín na svete a možno ju vyrobiť bez použitia pesticídov a hnojív. Využíva oveľa menej vody a dokáže pomôcť zabrániť erózii pôdy. V neposlednom rade fixuje oxid uhličitý a uvoľňuje kyslík efektívnejšie ako iné plodiny, čím pomáha znižovať globálne otepľovanie.

Materiál : 50% Bambus| 50% Bavlna certifikovaná spoločnosťou Oeko-Tex
Certifikáty : Oeko-Tex Standard 100, trieda 1 pre detské výrobky
dĺžka: 80 cm
šírka: 80 cm

-stav skladu má informatívny charakter a nieje možné podľa neho garantovať termín dodania tovaru. O dátume dodania Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

Špecifické referencie

EAN13:
7333222009739
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.