Urban Iki Zadná sedačka s adaptérom na nosič bicykla - URBAN Iki
search
  • Urban Iki Zadná sedačka s adaptérom na nosič bicykla - URBAN Iki

Urban Iki Zadná sedačka s adaptérom na nosič bicykla - URBAN Iki

74,95 €   s DPH

62,46 €   bez DPH

Urban Iki zadná sedačka nasleduje Vašu cestu, keď manévrujete cez premávku. Bezpečne v pohodlnej sedačke s 5-bodovým bezpečnostným pásom.

Farba: Aotake Mentolovo modrá
Množstvo

Pridali sme jemné výplne na ramenách a vode odolný vankúš pre extra pohodlie. Tento holandský dizajn sedačky prichádza v rôznych farbách inšpirovaných Japonskom. Spolu s Japonským vlnovým vzorom zvonku tejto jemne tvarovanej a zaoblenej sedačky sa prekrýva dokonalý dizajn. Pre Váš komfort, sedačka sa dá vďaka pribaleným inštalačným materiálom upevniť za 5 minút. Nastavte opierky a remienky na nohy, zapnite bezpečnostnú pracku len jednou rukou a môžete vyraziť!

Zadné sedačky od 9 mesiacov do 6 rokov (max. 22 kg)

Urban Iki zadnú sedačku je možné namontovať na každý štandardný nosič, ktorý môže prenášať ťažší náklad. Montážne materiály sú zahrnuté pri kúpe sedačky Urban Iki. Adaptér na nosič bicykla je možné namontovať aj na E-bicykle, vďaka sofistikovanému dizajnu. S dodatočným adaptérom na nosič, zakúpeným ako príslušenstvo, sedadlo pre bicykel sa dá ľahko vymeniť medzi dvoma bicyklami. Úspora peňazí, rozumné myslenie!

Hmotnosť 3.8 kg
Rozmery 54.1 × 36.8 × 24 cm
Značka

Urban Iki

Urban Iki
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj