Urban Iki detská cyklo sedačka - ZADNÁ
search
  • Urban Iki detská cyklo sedačka - ZADNÁ

Urban Iki detská cyklo sedačka - ZADNÁ

89,95 €   s DPH

74,96 €   bez DPH

Zadná sedačka s adaptérom a nosičom na sedlovku - kompletný SET

Urban Iki zadná sedačka nasleduje Vašu cestu, keď manévrujete cez premávku. Bezpečne v pohodlnej sedačke s 5-bodovým bezpečnostným pásom.

Farba: Inaho Béžová / Bincho Čierna
Množstvo

URBAN IKI

Pridali sme jemné výplne na ramenách a vode odolný vankúš pre extra pohodlie. Tento holandský dizajn sedačky prichádza v rôznych farbách inšpirovaných Japonskom. Spolu s Japonským vlnovým vzorom zvonku tejto jemne tvarovanej a zaoblenej sedačky sa prekrýva dokonalý dizajn. Pre Váš komfort, sedačka sa dá vďaka pribaleným inštalačným materiálom upevniť za 5 minút. Nastavte opierky a remienky na nohy, zapnite bezpečnostnú pracku len jednou rukou a môžete vyraziť!

Zadné sedačky pre deti od 9 mesiacov do 6 rokov (max. 22 kg)

Urban Iki zadnú sedačku je možné namontovať na každý štandardný nosič, ktorý môže prenášať ťažší náklad. Montážne materiály sú zahrnuté pri kúpe sedačky Urban Iki. Adaptér na nosič bicykla je možné namontovať aj na E-bicykle, vďaka sofistikovanému dizajnu. S dodatočným adaptérom na nosič, zakúpeným ako príslušenstvo, sedadlo pre bicykel sa dá ľahko vymeniť medzi dvoma bicyklami. Úspora peňazí, rozumné myslenie!

Vek: 9 mesiacov až 6 rokov

Nosnosť: 9-22 kg

Šírka nosiča: 120-175 mm

Zámok. číselne kódovaný

Montážna sada je súčasťou balenia

Testovanie: TUV

Montážny systém: click and go

Vhodná aj pre elektrobicykle

Urban Iki
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.