BázyBáza Baby-Safe i-Size Flex Base - Britax RÖMER

BR-155

Ergonomické a pritom bezpečné riešenie pre prevoz dieťatka v autosedačke Baby Safe i-Size s jednoduchou možnosťou pripútania.

Viac detailov

179,55 €

-5%

189,00 €

Detaily

Pomocou Flex Base základne môžte prispôsobiť sklopenie základne a zaistiť tak ergonomickú polohu pre vaše dieťatko.  Základňa je prispôsobiteľná do 4 pozícií a je vybavená i indikátorom, ktorý ukazuje prílišnú polohu sklopenia.

Základňa sa do auta uchytáva systémom IsoFix, vďaka čomu je pripojení kotviacimi bodmi priamo ku konštrukcii vozidla. Základňa sa po inštalácii opiera priamo o sedadlo, čím sa zabráni pohybu nahor v prípade nárazu. Výškovo nastaviteľná oporná noha dodáva dodatočnú stabilitu autosedačky pomocou zapretia o podlahu. Minimalizuje sa tak pohyb otáčania a sila pohybu vpred v prípade nárazu. Noha je zložiteľná, vďaka čomu možno bázu lepšie uskladniť pri jej prenášaní bez autosedačky. 

Základňa zostáva po uchytení v aute a detskú autosedačku môžte jednoducho pripojiť pomocou zacvaknutia. Indikátory potom ukazujú, či je sedačka spravne zacvaknutá v báze.

Rozmer: 45-72 x 44 x 64 cm

Hmotnosť: 8,7 kg

Ostatné výrobky Römer-Britax.