AutosedačkyAutosedačka Romer Britax - Trifix 2 i-Size 2018 - Romer

TRIFIX² i-SIZE je moderná autosedačka s ukotvením IsoFix a upevňovacím popruhom pre deti od 76 do 105 centimetrov.

Viac detailov

299,00 €

-40,00 €

339,00 €

  • Flame Red
  • Olive Green
  • Sand Marble
  • Mystic Black

Detaily

Keď sa vaše dieťa stáva batoľaťom, jeho potreby sa môžu meniť; čo sa však nemení, je potreba bezpečia. Práve preto naša TRIFIX 2 i-SIZE poskytuje vášmu dieťaťu všestrannú bezpečnosť. Vďaka hlbokým čalúneným bočniciam vybaveným technológiou SICT inside a opierke hlavy v tvare V je dieťa chránené proti bočnému nárazu, zatiaľ čo patentovaný systém otočného spoja ISOFIX a horný upevňovací popruh vybavený technológiou rip stitch zaručujú bezpečnosť v prípade čelného nárazu. Opierku hlavy a popruhy možno ľahko nastaviť a prispôsobiť tak sedačku rastu dieťatka.

Vďaka ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu je inštalácia vo vašom vozidle veľmi ľahká a konektory ISOFIX integrované v spodnej časti sedadla ponúkajú maximálnu bezpečnosť.

5-bodový bezpečnostný pás s polstrovanými neoprénovými popruhmi sa prispôsobí telu dieťatka a bezpečne rozloží silu nárazu z ktorejkoľvek strany. Pre zvýšenie pohodlia na cestách je autosedačka vybavená 4 naklápacími polohami, ktoré možno jednoducho nastaviť jednou rukou.

Poťah sedačky možno jednoducho sňať a oprať.

Video:

 

Rozmer: 65 x 45 x 54 cm

Hmotnosť:  10.5 kg

Ostatné výrobky Römer-Britax

Príslušenstvo