0-13 kgAkcia! Autosedačka Evoluna i-Size+báza VÝPREDAJ - Kiddy Zväčšiť

Autosedačka Evoluna i-Size+báza VÝPREDAJ - Kiddy

Autosedačka od narodenia do 83cm s možnosťou polohovania v aute počas jazdy.

Viac detailov

419,00 €

-80,00 €

499,00 €

Detaily

Autosedačka skupiny 0+ od narodenia do 83cm alebo 15 mesiacov. V roku 2016 sa stala absolútnym výťazom celoeurópskych testov bezpečnosti. Rovnako sa stala víťazom testu ADAC, STIWA , TCS a ÖAMTC.

Sedačka sa od ostatných na trhu naviac výrazne odlišuje svojou možnosťou polohovania počas jazdy v aute. Zmenou polohy madla sa zmení geometria sedadla z polohy na sedenie do polohy na ležanie a to i počas jazdy v aute. 

Autosedačka sa do auta pripútava len pomocou bázy ISOfix, ktorá sa dodáva spoločne so sedačkou. Zariadenie na uvolnenie autosedačky slúži rovnako na uvolnenie z kočíka.

Základňa sa upevní do konektorov ISOfix v aute, takže do nej potom môže byť upevnená autosedačka. Základňu môžte nechávať pripútanú v aute a ušetriť tak drahocenný čas. Vďaka nastaveniu dĺžky západiek na autosedačke ju prispôsobíte konkrétnemu vozidlu. Výškovo nastaviteľná noha zaistí zapretie základne o podlahu vozidla, čím sa zamedzí preklopenie sedačky pri náraze či prudkom brzdení. Farebné indikátory upevnenia vás utvrdie, že je báza správne zaistená. Rozmer: 32 x 17 x 70cm, Hmotnosť: 5,5kg

Pre viac bezpečnosti sedačka disponuje optimlizovanou bočnou ochranou a flexibilnou štruktúrou materiálu v oblasti hlavičky.  Textilná vložka je mäkko polstrovaná, naviac je sedačka vybavená aj vyberateľnou vložkou pre novorodenca.  O bezpečnosť dieťatka sa starajú do šírky aj dĺžky nastaviteľné pásy. Novo riešená maxi-strieška proti slnku je stabilnejšia a lepšie sa nastavuje do chcenej polohy. 

Poťah sedačky je veľmi odolný a pritom jemný a možno ha sňať a oprať.

Rozmer: 44 x 59 x 68 cm, v ľahu: 44 x 39 x 73,5 cm

Hmotnosť: 4,9kg

Kompatibilné modely kočíkov: T U

Ostatné výrobky Kiddy.

Príslušenstvo