0-13 kgAutosedačka X1 Plus i-Size - ZOPA

Prvá detská autosedačka z novej generácie výrobkov ZOPA s normou iSize. Pre deti od narodenia do 80 cm. Pasuje na vačšinu kočíkov na trhu.

Viac detailov

129,00 €

Detaily

Autosedačka splňuje všetky kritéria najprísnejšie normy i-size ECE R129, ktorá kladie zásadné požiadavky na bezpečie a komfort dieťaťa pri cestovaní!

Autosedačka je vybavená systémom SIP – SIDE Impact protection, ktorý poskytuje zvýšenú ochranu v prípade bočného nárazu.

Dieťa je v autosedačka pripútané 5 bodovým bezpečnostným pásom, ktorého výšku môžte ľahko nastaviť. Hlboké meko polstrované bočnice  zaručujú pohodlie pre dieťatko.

Detská autosedačka je vybavená vložkou pre novorodencov, ktorá zaistí bezpečnú prepravu i veľmi malých detí. Záhlavník je vyrobený z pamäťovej peny a poskytuje maximálne pohodlie pre dieťatko a zvýšenú ochranu pri bočnom náraze. Strieška autosedačky chráni dieťatko pred vetrom a slnkom .

Vďaka kompatibilite s adaptérom Maxi Cosi môžete autosedačku upevniť na 80% kočíkov na trhu. Jednoducho vezmite autosedačku s dieťaťom a upevnite ju na podvozok kočíku. 

Ak ste si neni istý či vám autosedačka bude pasovať na kočík, neváhajte a zatelefonujte nam do predajne RicoBaby v Trenčíne.

Do auta sa sedačka pripútava 3-bodovým bezpečnostným pásom, alebo možno použiť základňu ISOfix pre sedačku Zopa.

Ostatné výrobky Zopa.

Príslušenstvo