0-13 kgAutosedačka Britax Romer Baby Safe i-Size 2018 - Britax

Najbezpečnejšia autosedačka kategórie 0-13kg z dielne Britax/Romer s normou i-size do výšky dieťaťa 83 cm.

Viac detailov

179,00 €

-10,00 €

189,00 €

  • Ocean Blue
  • Moonlight Blue

Detaily

i-Size znamená bezpečnosť bez kompromisov pre vaše rastúce dieťa.

BRITAX BABY-SAFE i-SIZE autosedačka od firmy Britax/Römer je navrhnutá pomocou vylepšeného systému simulovaných nehôd zaručujúca bezpečnosť a pohodlie pre novorodenca až do 15. mesiaca veku, pričom sa prispôsobuje výške dieťaťa až do 83 cm.

Pretože svaly dieťaťa niesu vyvinuté ešte pre sedenie, poloha v ľahu je pre dieťa prirodzenejšia, zatiaľ čo vzpriamejšia poloha je bezpečnejšia v prípade nárazu. Patentovaná Britax polohovacia technológia umožňuje nastaviť pozíciu v ľahu a zároveň zaistiť bezpečie pre vaše dieťa. Britax nastavenie hlavovej opierky jednou rukouumožňuje rodičom nastaviť polohu podľa výšky dieťaťa. Nastavenie ramenných popruhov sa automaticky mení pri seřízení opierky hlavy.

Detská sedačka má vložku pre extra podporu, ktorá ztlmí vyvinutú silu v prípade nárazu. Vložku môžete prípadne odstrániť a opierku hlavy výškovo nastavíte podľa výšky vášho dieťaťa. Technológia SICT ochráni dieťatko pri bočnom náraze a stlmí pôsobiacu silu. V prípade nárazu 5 bodový bezpečnostný pás, rozloží silu do všetkých 5 bodov. 

Clnečná clona chráni dieťatko pred slnkom i vetrom v aute i na kočíku. Vďaka upevneniu CLICK & GO sedačku môžete zložiť z kočíka alebo vybrať z auta a pritom zostanete vo vzpriamenej polohe. Naviac je tiež kompatibilný s celou radou kočíkov ďalších predných značiek pomocou adaptérov. Nastaviteľná rukoväť umožnuje ľahké prenášanie a pri položení na podlahu úplné zloženie zabraňuje kolísaniu. Poťah možno jednoducho vybrať a oprať

Do auta možno sedačku pripútať pomocou FLEX ZÁKLADŇE alebo i-SIZE ZÁKLADŇE s IsoFix.

 

Rozmery (VxHxŠ): 58 x 44 x 67 cm

Hmotnosť: 4,8 kg

Ostatné výrobky Römer-Britax