Športové kočíkyKombinovaný kočík Britax GO VÝPREDAJ - BRITAX

Priestranný športový kočík s dokonalým škandinávskym designom. a unikátnymi jazdnými vlastnosťami v akcii spoločne s hlbokou vaničkou.

Viac detailov

699,00 €

-100,00 €

799,00 €

Detaily

Ľahká hliníkov konštrukcia kočíka Go s vysokou pevnosťou poskytuje pohodlnú jazdu pre dieťatko i mamičku. Patentované ľahké skladanie kočíka po smere jazdy uľahčuje prepravu i nakladanie kočíka do kufra auta. Predné kolieska s centrálnym úchytom pre pohodlnú jazdu sú otočné o 360°s možnosťou zaistenia v jednom smere. Zadné kolieska s väčším priemeromľahko zdolávajú i náročnejší terén. Kolesá sú vyrobené z odolného materiálu bez defektov. Reflexné pásky 3M Scotchlitezabezpečujú bezpečnú jazdu i za zlej viditeľnosti.

Veľký sedák s šírkou 32 cm je nízko položený pre ľahké vkladanie dieťatka do kočíka. Chrbtová opierka kočíka je ľahko nastaviteľná do viacerých polôh vrátane ľahu a samostatne možno polohovať i opierku nožičiek. Poťah kočíka možno jednoducho sňať a oprať. O bezpečnosť dieťatka sa starjú 5-bodové bezpečnostné pásy a odnímateľné madlo s poprohum zaisťujúcim dieťa proti podšmyknutiu. Veľká strieška s ochranou proti UV žiareniu a s vetracím okienkom umožňuje dieťatku pohodlie i v horúcich mesiacoch.

Súčasťou balenia je i priestranný košíkadaptéry na autosedačku a nánožník chrániaci pred vetrom a chladom.

Ku kočíku možno vďaka systému Click and Go dokúpiť hlbokú vaničku Britax a autosedačku Baby-Safe.

Hlboká korbička je vysoko posadená pre lepší prístup k dieťatku. Vnútro vaničky je vystlané mäkkým polstrovaním a matracom s výborným odvetrávaním. V oblasti nožičiek sú dve úložné vrecká na drobnosti. Korbu možno prenášať za praktické rukoväte. Veľká slnečná strieška s dodatočným extra slnečným krytom zabráni prudkým slnečným lúčom rušiť dieťatko a v zadnej časti sa naviac nachádza okienko na odvetrávanie. Na strieške sú pútka na uchytenie hračiek. Súčasťou korby je inánožník, rozzipsovateľný z každej strany pre ľahší prístup k dieťatku a adaptér na vaničku.

Rozmer: 84 x 40 cm (vnútorný: 76 x 32 cm)

Možnosť zakúpiť na nafukovacích kolesách +40€ (stačí vložit do poznámky)

Rozmer: 61 x 94 x 90/110 cm

zložený kočík: 61 x 78 x 50 cm

Hmotnosť: 12 kg

Nosnosť: 17 kg

Ostatné výrobky Römer-Britax

Príslušenstvo