Športové kočíkyBritax B MOTION 4 PLUS + Color pack - BRITAX

Populárny športový kočiarik aj s poľohovacími nožičkami v cene aj so strieškou a poťahom na madlo. Víťaz testu športových kočíkov roku 2017.

Viac detailov

279,00 €

Detaily

Kočík B-MOTION je mamičkami overený a obľúbený kočík od firmy Britax s nafukovacími kolieskami. 

Podvozok kočíka sa skladá z ľahkej hliníkovej odpruženej konštrukcie a ľahko odmontovateľných nafukovacích kolies,ktoré výborné zvládajú akýkoľvek terén. Naviac sú zadné kolieska odpružené pre pohodlnejšiu jazdu dieťatka. Predné kolieska sú otočné s možnosťou uzamknutia. Kočík na mieste zastavíte jednoduchou nášlapnou brzdou pri pravom koliesku, takto umiestnená brzda nezavadzia rodičom pri chôdzi s kočíkom.Každý rodič, ktorý naraz skúsil držať dieťa a skladať kočík Vám povie, že to nie je jednoduché. Pre uľahčenie sa B-Motion ľahko skladá jednou rukou, vďaka systému Potiahni-Zlož s automatickou poistkou a úsportnou veľkosťou. Rukoväť kočíka je dostatočne veľká i na mužskú ruku a mäkko polstrovaná. Aby sa kočík prispôsobil rozdielnym výškam rodičov, je rukoväť kočíka polohovateľná do niekoľkých polôh.

Nový model PLUS ma aj naviac poľohovanie nožičiek.

Na kočíku je veľmi priestranná sedacia časť i opierka. Chrbtová opierka je polohovateľná do niekoľkých polôh vrátane úplneho ľahu pre novorodencov. O bezpečnosť dieťatka sa starajú 5- bodové bezpečnostné pásy a odnímateľné madlo.

Farebný set (strieška, madlo) je obsahom balnia kočíka, dokupuje sa zvlášť *

Súčasťou balenia je i priestraný košík, predĺžená striešku, poťah na madlo vo farbe striešky.

Striešku možno jednoducho nakliknúť  na konštrukciu kočíka. Strieška tvorí nad kočíkom veľkú XXl clonu a nepreniká cez ňu slnečné svetlo. V zadnej časti sa nachádza vrecko na odloženie všetkého potrebného.

* farby BLUE Denim a BLACK Denim su drahsie o 30€ lebo v balení obsahujú aj nánožník vo farbe striešky a madla.

Rozmer: 105 x 58 x 100 cm

zložený kočík min: 27 x 58 x 70 cm

Váha: cca 11 kg

 

Ostatné výrobky Römer-Britax

Príslušenstvo