Kočíky



Kombinovaný kočík Britax GO NEXT 2018 VÝPREDAJ + autosedačka ZDARMA - Britax

Britax GO NEXT je kočík škandinávskeho designu,ktorý kombinuje prednosti kompaktných kočíkov s pohodlým tradičných väčších kočíkov.

Viac detailov

849,00 €

-150,00 €

999,00 €

Detaily

Britax GO NEXT má intuitívne ovládanie funkcií, ktoré zjadnodušia rodičom ich každodenné používanie. Vďaka pohodlnej hlbokej korbe je kočík vhodný už od narodenia dieťatka. Jednoduché skladanie vpred umožňuje kompaktné zloženie bez ohľadu na spôsob cestovania. Kočík možno zložiť s nasadenou športovou časťou v oboch smeroch, pričom jemné časti sa nedotknú zeme. Reflexné bezpečnostné pruhy na konštrukcii kočíka, poskytujú bezpečnosť i za zhoršenej viditeľnosti. Konštrukciu kočíka možno zvoliť v dvoch farbách čierna a biela. Pre hladkú jazdu dieťatka má kočík centrálne odpruženie. Predné kolieska s priemerom 17 cm sú otočné o 360° s možnosťou zaistenia v jednom smere. Zádné kolesá s priemerom 28 cm sú nafukovacie pre pohodlnú jazdu i náročným terénom. Rukoväť kočíka je výškovo nastaviteľná pre prispôsobenie sa výške rodiča.

 

Hlboká korbička je vysoko posadená pre lepší prístup k dieťatku. Vnútro vaničky je vystlané mäkkým polstrovaním a matracom s výborným odvetrávaním. V oblasti nožičiek sú dve úložné vrecká na drobnosti. Korbu možno prenášať za praktické rukoväte. Veľká slnečná strieška s dodatočným extra slnečným krytom zabráni prudkým slnečným lúčom rušiť dieťatko a v zadnej časti sa naviac nachádza okienko na odvetrávanie. Na strieške sú pútka na uchytenie hračiek. Súčasťou korby je i nánožník, rozzipsovateľný z každej strany pre ľahší prístup k dieťatku a adaptér na vaničku.

Rozmer: 84 x 40 cm (vnútorný: 76 x 32 cm)

 

Športová sedačka je nízko posadená s luxusným priestorom na sedanie otočná v smere i protismere jazdy kočíka. Chrbtová opierka je plynule nastaviteľná do viacerých pozícií. Na zadnej strane opierky je praktické vrecko na drobnosti. Opierka nožičiek je polohovateľná do 3 polôh. Veľká slnečná strieška je polohovateľná doplnená o slnečný šilt a okienko na odvetrávanie. O bezpečnosť dieťatka sa starajú 5-bodové nastaviteľné pásy a odnímatelné madlo s popruhom zaisťujúcim dieťa proti podšmyknutiu. Súčasťou je i nánožník, ktorý chráni dieťatko pred nepriaznivým počasím.

Súčasťou výbavy kočíka je i praktický košík s vyššiou hranou a pláštenka proti dažďu.

Rozmer sedačky: šírka 32, hĺbka sedáku 23, dĺžka ležiacej plochy 98

 

Ku kočíku je autosedačka Romer Baby Safe  zdarma a tým sa vytvorí kompletný travel systém. Autosedačku možno jednoducho nakliknúť na konštrukciu kočíka.

 

Rozmer:  110 x 62,5 x 94 cm

zložený kočík so šport. časťou: 50 x 62,5 x 78 cm

Hmotnosť: podvozok + športová sedačka 13 kg (podvozok 9kg, korba 4,3kg,

Nosnosť: max 24 kg

Údržba: poťah kočíka i vnútro vaničky možno oprať

 

 

 

Ostatné výrobky Römer-Britax

Príslušenstvo